Hledat

Ubytování

Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area Apartmán

94227 Lindberg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area. Set in Lindberg, Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area

This apartment comes with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with an oven and a stovetop. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go skiing nearby. The apartment offers a children's playground. Bodenmais is 22 km from Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area, while Sankt Englmar is 50 km away. The accommodation is 42 km from Deggendorf. Set in Lindberg, Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area offers accommodation with a terrace and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Spacious Apartment in Lehen Germany near Arber Ski Area

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Varná deska
 • Trouba
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Lyžování
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Lindberg

Wildnisresidenz am Nationalpark

9,7

Wildnisresidenz am Nationalpark

Ubytování (Apartmány) Wildnisresidenz am Nationalpark. Set in Lindberg, 6 km from Zwiesel, Wildnisresidenz am Nationalpark offers a restaurant and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Wildnisresidenz am Nationalpark se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmány) Haus Bergblick. Tyto apartmány jsou provedené v rustikálním stylu a nachází se na klidném místě v Lindbergu v srdci Bavorského lesa, 5 km od hory Großer Arber. Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Jutta

9,4

Gästehaus Jutta

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Jutta. Gästehaus Jutta se nachází v Lindbergu, 12 km od městečka Bodenmais. Najdete zde velkou zahradou s částí vyhrazenou na opalování. Ubytování Gästehaus Jutta se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Uhrmann Franz

9,2

Ferienwohnung Uhrmann Franz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Uhrmann Franz. Ferienwohnung Uhrmann Franz se nachází v obci Lindberg, 40 km od Deggendorfu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Uhrmann Franz se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arber Apartments - Zwieslerwaldhaus

9

Arber Apartments - Zwieslerwaldhaus

Ubytování (Apartmán) Arber Apartments - Zwieslerwaldhaus. Arber Apartments - Zwieslerwaldhaus is located in Lindberg and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Arber Apartments - Zwieslerwaldhaus se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Alte Forsthaus Spiegelhütte

8,8

Das Alte Forsthaus Spiegelhütte

Ubytování (Apartmány) Das Alte Forsthaus Spiegelhütte. Set in Lindberg, 10 km from Zwiesel, Das Alte Forsthaus Spiegelhütte offers a garden and free WiFi. Ubytování Das Alte Forsthaus Spiegelhütte se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Zur Alten Dampfsäge - Gasthaus-Pension Weber

8,6

Zur Alten Dampfsäge - Gasthaus-Pension Weber

Ubytování (Penzion – hostinec) Zur Alten Dampfsäge - Gasthaus-Pension Weber. Tento penzion se nachází ve městě Lindberg ležícím na území národního parku Bavorský les a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi i sluneční terasu s... Ubytování Zur Alten Dampfsäge - Gasthaus-Pension Weber se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Zwieseler Waldhaus

8,3

Zwieseler Waldhaus

Ubytování (Hotel) Zwieseler Waldhaus. Zwieseler Waldhaus s restaurací, pivní zahrádkou a bezplatným Wi-Fi je situován v městečku Lindberg, pouhých 10 minut jízdy od Zwieselu. Ubytování Zwieseler Waldhaus se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Ferienhaus Sonja

7,9

Ferienhaus Sonja

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Sonja. Ferienhaus Sonja se nachází v bavorské vesnici Lehen a nabízí komfortní apartmány pouhých 12 km od hranic s Českou republikou. Ubytování Ferienhaus Sonja se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-Hotel Riesberghof

7,9

Ferien-Hotel Riesberghof

Ubytování (Hotel) Ferien-Hotel Riesberghof. Ferien-Hotel Riesberghof se nachází v městečku Lindberg v Bavorském lese, pouhých 13 km od českých hranic, a nabízí plně vybavené pokoje, snídaně formou... Ubytování Ferien-Hotel Riesberghof se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Komforthotel Ahornhof

7,8

Komforthotel Ahornhof

Ubytování (Hotel) Komforthotel Ahornhof. Tento hotel ve městě Lindberg nabízí půjčovnu jízdních kol, 3 sauny a 2 bazény. Ubytování Komforthotel Ahornhof se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhiges Doppelzimmer im Hotel Ahornhof

7,5

Ruhiges Doppelzimmer im Hotel Ahornhof

Ubytování (Hotel) Ruhiges Doppelzimmer im Hotel Ahornhof. Ruhiges Doppelzimmer im Hotel Ahornhof features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Lindberg. Ubytování Ruhiges Doppelzimmer im Hotel Ahornhof se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ahornhof

7,2

Hotel Ahornhof

Ubytování (Hotel) Hotel Ahornhof. Tento hotel se nachází v srdci Bavorského lesa, 2 minuty jízdy autem od Lindbergu. Ubytování Hotel Ahornhof se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kagerbauer Christiane

Ferienwohnung Kagerbauer Christiane

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kagerbauer Christiane. Set in Lindberg in the Bavaria region, Ferienwohnung Kagerbauer Christiane has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Kagerbauer Christiane se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Nationalpark Bayerwald

Apartment am Nationalpark Bayerwald

Ubytování (Apartmán) Apartment am Nationalpark Bayerwald. Located in Lindberg in the Bavaria region, Apartment am Nationalpark Bayerwald has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment am Nationalpark Bayerwald se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anker Apartments

Anker Apartments

Ubytování (Apartmán) Anker Apartments. Located in Lindberg in the Bavaria region, Anker Apartments has a terrace and mountain views. Ubytování Anker Apartments se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Holiday Home near Ski Area in Lehen

Boutique Holiday Home near Ski Area in Lehen

Ubytování (Apartmán) Boutique Holiday Home near Ski Area in Lehen. Boutique Holiday Home near Ski Area in Lehen is situated in Lindberg. The accommodation is 42 km from Deggendorf. Ubytování Boutique Holiday Home near Ski Area in Lehen se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seifert's Ferienwohnung im Zwieslerwaldhaus

Seifert's Ferienwohnung im Zwieslerwaldhaus

Ubytování (Apartmán) Seifert's Ferienwohnung im Zwieslerwaldhaus. Seifert's Ferienwohnung im Zwieslerwaldhaus is situated in Lindberg and offers a restaurant. Ubytování Seifert's Ferienwohnung im Zwieslerwaldhaus se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko).

Nationalparkresidenz

Nationalparkresidenz

Ubytování (Apartmán) Nationalparkresidenz. Nationalparkresidenz is situated in Lindberg. The accommodation is 25 km from Bodenmais. Ubytování Nationalparkresidenz se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dorfblick (Herzog)

Ferienwohnung Dorfblick (Herzog)

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dorfblick (Herzog). Ferienwohnung Dorfblick (Herzog) is situated in Lindberg. The property has garden views and is 41 km from Deggendorf. Ubytování Ferienwohnung Dorfblick (Herzog) se nachází ve městě Lindberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)