Hledat

Ubytování

Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace Prázdninový dům

94235 Bischofsmais, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace. Located in Bischofsmais, Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go skiing nearby. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Bischofsmais! Located in Bischofsmais, Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace provides accommodation with a terrace and free WiFi. Bodenmais is 27 km from the holiday home, while Sankt Englmar is 42 km away. The holiday home is equipped with 5 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. The accommodation is 18 km from Deggendorf.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Spacious holiday home in Bischofsmais Bavaria with garden and terrace

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Sušička
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Dětské postýlky a lůžka
 • Bidet
 • Vana
 • Sprcha
 • Povlečení
 • Další koupelna
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Rádio
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Lyžování
 • Samostatná budova
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Bischofsmais

Ferienwohnung Hubertus

10

Ferienwohnung Hubertus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubertus. Situated in Bischofsmais in the Bavaria region, Ferienwohnung Hubertus has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Hubertus se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldhütte

9,4

Ferienwohnung Waldhütte

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Waldhütte. Set in Bischofsmais, 22 km from Deggendorf, Ferienwohnung Waldhütte offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Waldhütte se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kühbeck 166S

9,4

Haus Kühbeck 166S

Ubytování (Apartmán) Haus Kühbeck 166S. Haus Kühbeck 166S is located in Bischofsmais and offers a shared lounge. The property is 21 km from Deggendorf and private parking is featured. Ubytování Haus Kühbeck 166S se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Marschollek

9,3

Ferienhaus Marschollek

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Marschollek. Situated in Bischofsmais in the Bavaria region, Ferienhaus Marschollek features a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Marschollek se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Steinhügel

9,3

Gut Steinhügel

Ubytování (Apartmány) Gut Steinhügel. Situated in Bischofsmais in the Bavarian Forest, Gut Steinhügel is features free WiFi and free private parking. Ubytování Gut Steinhügel se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Evi

9,2

Ferienhaus Evi

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Evi. Set in Bischofsmais, 18 km from Deggendorf, Ferienhaus Evi offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Evi se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhäuser "In der Waldperle"

9,2

Ferienhäuser "In der Waldperle"

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhäuser "In der Waldperle". Set in Bischofsmais, 22 km from Deggendorf, Ferienhäuser "In der Waldperle" offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhäuser "In der Waldperle" se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements mit Herz

9,2

Ferienappartements mit Herz

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements mit Herz. Ferienappartements mit Herz is a self-catering accommodation located in Bischofsmais. Free WiFi access is available. Ubytování Ferienappartements mit Herz se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghof Pension und Ferienwohnungen

9,1

Berghof Pension und Ferienwohnungen

Ubytování (Penzion) Berghof Pension und Ferienwohnungen. Berghof Pension und Ferienwohnungen is quietly situated in Bischofsmais on a spacious meadow at the edge of a forest. Ubytování Berghof Pension und Ferienwohnungen se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnungen Irene Konstandin

9,1

Ferienwohnungen Irene Konstandin

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Irene Konstandin. These apartments are situated on the edge of a forest, a 10-minute walk from the centre of Bischofsmais. Ubytování Ferienwohnungen Irene Konstandin se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Petra

9

Ferienwohnung Petra

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Petra. Located in Bischofsmais in the Bavaria region, Ferienwohnung Petra features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Petra se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension und Ferienwohnungen König

8,8

Pension und Ferienwohnungen König

Ubytování (Penzion) Pension und Ferienwohnungen König. This family-friendly pension offers tastefully furnished accommodation, free WiFi internet access and spa facilities in Habischried, surrounded by the... Ubytování Pension und Ferienwohnungen König se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Christl

8,8

Pension Christl

Ubytování (Penzion) Pension Christl. Featuring free WiFi and a terrace, Pension Christl offers accommodation in Bischofsmais, in the Bavarian Forest. Free private parking is available on site. Ubytování Pension Christl se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alte Post

8,6

Gasthof Alte Post

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Alte Post. Set in Bischofsmais, Gasthof Alte Post has a shared lounge. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gasthof Alte Post se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhof Habischried

8,6

Sonnenhof Habischried

Ubytování (Penzion) Sonnenhof Habischried. Sonnenhof Habischried se nachází v centru obce Bischofsmais. U domu je zahrada a na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Sonnenhof Habischried se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hirmonshof

7,4

Hirmonshof

Ubytování (Penzion) Hirmonshof. Rodinný penzion Hirmonshof se nachází v Bischofsmaisu, na území Národního parku Bavorský les, a nabízí prakticky zařízené pokoje s tradičním interiérem,... Ubytování Hirmonshof se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment One Hostel - Bischofsmais

7,4

Apartment One Hostel - Bischofsmais

Ubytování (Hostel) Apartment One Hostel - Bischofsmais. Set in Bischofsmais, Apartment One Hostel - Bischofsmais offers a garden. Ubytování Apartment One Hostel - Bischofsmais se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wastlsäge

5,8

Hotel Wastlsäge

Ubytování (Hotel) Hotel Wastlsäge. Hotel Wastlsäge features a restaurant, shared lounge, a garden and ski-to-door access in Bischofsmais. Ubytování Hotel Wastlsäge se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morada Hotel Bischofsmais

Morada Hotel Bischofsmais

Ubytování (Hotel) Morada Hotel Bischofsmais. Morada Hotel Bischofsmais is offering accommodation in Bischofsmais. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Morada Hotel Bischofsmais se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumlage

Traumlage

Ubytování (Apartmán) Traumlage. Traumlage is situated in Bischofsmais and offers a garden and a terrace. The accommodation is 47 km from Passau. Bodenmais is 16 km from the apartment. Ubytování Traumlage se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Neumeier

Ferienwohnung Neumeier

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Neumeier. Located in Bischofsmais in the Bavaria region, Ferienwohnung Neumeier provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnung Neumeier se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Janik 180S

Wohnung Janik 180S

Ubytování (Apartmán) Wohnung Janik 180S. Wohnung Janik 180S is situated in Bischofsmais. The accommodation is 18 km from Deggendorf. Ubytování Wohnung Janik 180S se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene holiday home in Bischofsmais Bavaria amidst lush green forest

Serene holiday home in Bischofsmais Bavaria amidst lush green forest

Ubytování (Prázdninový dům) Serene holiday home in Bischofsmais Bavaria amidst lush green forest. Situated in Bischofsmais, Serene holiday home in Bischofsmais Bavaria amidst lush green forest features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Serene holiday home in Bischofsmais Bavaria amidst lush green forest se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Keller

Landhaus Keller

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Keller. Set in Bischofsmais in the Bavaria region, Landhaus Keller features a terrace. Ubytování Landhaus Keller se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Mühlehner

Fewo Mühlehner

Ubytování (Apartmán) Fewo Mühlehner. Set in Bischofsmais in the Bavaria region, Fewo Mühlehner has a terrace. Ubytování Fewo Mühlehner se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Bischofsmais with Balcony

Modern Holiday Home in Bischofsmais with Balcony

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Bischofsmais with Balcony. Set in Bischofsmais, Modern Holiday Home in Bischofsmais with Balcony offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Modern Holiday Home in Bischofsmais with Balcony se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

7Sentidos

7Sentidos

Ubytování (Prázdninové domy) 7Sentidos. Offering a south-facing terrace, 7Sentidos is situated in Bischofsmais. Passau is 47 km away. Free WiFi is available . Ubytování 7Sentidos se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Triendl 160S

Haus Triendl 160S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Triendl 160S. Haus Triendl 160S is located in Bischofsmais. The accommodation is 21 km from Deggendorf, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Haus Triendl 160S se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kühbeck 165S

Landhaus Kühbeck 165S

Ubytování (Apartmán) Landhaus Kühbeck 165S. Landhaus Kühbeck 165S is located in Bischofsmais and offers a shared lounge. The property is 21 km from Deggendorf and private parking is featured. Ubytování Landhaus Kühbeck 165S se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo mit malerischem Bergblick im

Fewo mit malerischem Bergblick im

Ubytování (Apartmán) Fewo mit malerischem Bergblick im. Set in Bischofsmais in the Bavaria region, Fewo mit malerischem Bergblick im features a balcony and mountain views. Ubytování Fewo mit malerischem Bergblick im se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)