Hledat

Ubytování

Bad St Isidor Hotel

Via Campegno 31, 39100 Bolzano, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Bad St Isidor. Rodinný hotel Bad St Isidor se nachází pouhých 7 km od Bolzana a nabízí vlastní restauraci a v létě také malý bazén. Ubytování Bad St Isidor se nachází ve městě Zierow (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Bad St Isidor

V ceně je i turistická průkazka Bozen Card. Personál organizuje pěší a cyklistické výlety a může vám také zajistit dopravu do/z centra Bolzana. K obědu a večeři se pak v restaurací připravují jídla italské a jihotyrolské kuchyně. V zahradě najdete kapli a slunnou terasu. Bad St Isidor poskytuje neplacené parkování a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Snídaně formou bufetu zahrnuje domácí med, vejce a slaninu. Tradičně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem se mohou pochlubit výhledem do údolí, na hory nebo do zahrady. Nejbližší lanovka je vzdálená 3 km a nejbližší sjezd z dálnice směřuje na Bolzano Nord. Průkazka Bozen Card opravňuje k bezplatnému využívání veřejné dopravy v Jižním Tyrolsku a k volnému vstupu do 90 muzeí v celém regionu. Rodinný hotel Bad St Isidor se nachází pouhých 7 km od Bolzana a nabízí vlastní restauraci a v létě také malý bazén. Na jídle si můžete pochutnat i venku na terase.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Bad St Isidor

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Stolní tenis
 • Lyžování
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Kaple/oltář
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Zierow

Strandnah Annerosel

9,8

Strandnah Annerosel

Ubytování (Prázdninový dům) Strandnah Annerosel. Strandnah Annerosel is located in Zierow and offers a garden and a terrace. The accommodation is 46 km from Travemünde. Ubytování Strandnah Annerosel se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Reethaus Ankerplatz

9,5

Reethaus Ankerplatz

Ubytování (Prázdninový dům) Reethaus Ankerplatz. Set in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Reethaus Ankerplatz features a terrace and garden views. Ubytování Reethaus Ankerplatz se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhaus Zierow am Ostseestrand

8,9

Strandhaus Zierow am Ostseestrand

Ubytování (Apartmán) Strandhaus Zierow am Ostseestrand. Strandhaus Zierow am Ostseestrand is situated in Zierow and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Strandhaus Zierow am Ostseestrand se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aaron

8,9

Aaron

Ubytování (Prázdninový dům) Aaron. Aaron is situated in Zierow and offers a restaurant, free bikes and a garden. The property is 46 km from Travemünde and free private parking is available. Ubytování Aaron se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Zierow with Terrace

8,8

Modern Holiday Home in Zierow with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Zierow with Terrace. Modern Holiday Home in Zierow with Terrace is located in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Modern Holiday Home in Zierow with Terrace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Strandwohnung "Leuchtturm" in Zierow

8,6

Strandwohnung "Leuchtturm" in Zierow

Ubytování (Apartmán) Strandwohnung "Leuchtturm" in Zierow. Featuring accommodation with a patio, Strandwohnung "Leuchtturm" in Zierow is located in Zierow. Ubytování Strandwohnung "Leuchtturm" in Zierow se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schiff nur 30 m zum Ostseestrand

8,5

Ferienwohnung Schiff nur 30 m zum Ostseestrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schiff nur 30 m zum Ostseestrand. Located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienwohnung Schiff nur 30 m zum Ostseestrand has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Schiff nur 30 m zum Ostseestrand se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Strandmuschel

8,3

Ferienhaus Strandmuschel

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Strandmuschel. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus Strandmuschel features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Strandmuschel se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ostseehotel Rike

8,3

Ostseehotel Rike

Ubytování (Hotel) Ostseehotel Rike. Tento hotel nabízí ubytování pro rodiny v obci Zierow, jen 800 metrů od pobřeží Baltského moře a 4 km od hanzovního města Wismar. Ubytování Ostseehotel Rike se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Meeresblick

8,2

Ferienwohnung Meeresblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meeresblick. Quietly located in Zierrow, this stylish apartment is directly on the Baltic Sea. Ubytování Ferienwohnung Meeresblick se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwedenrotes Ferienhaus Wismar

8,2

Schwedenrotes Ferienhaus Wismar

Ubytování (Apartmány) Schwedenrotes Ferienhaus Wismar. Offering a barbecue and children's playground, Schwedenrotes Ferienhaus Wismar is set in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania Region. Lübeck is 70 km away. Ubytování Schwedenrotes Ferienhaus Wismar se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strandperle direkt am Ostseestrand

8,1

Ferienwohnung Strandperle direkt am Ostseestrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strandperle direkt am Ostseestrand. Set in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienwohnung Strandperle direkt am Ostseestrand features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Strandperle direkt am Ostseestrand se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnenschein an der Ostsee - 235

Ferienhaus Sonnenschein an der Ostsee - 235

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnenschein an der Ostsee - 235. Ferienhaus Sonnenschein an der Ostsee - 235 is set in Zierow and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 46 km from Travemünde. Ubytování Ferienhaus Sonnenschein an der Ostsee - 235 se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostseelicht - [#79832]

Ostseelicht - [#79832]

Ubytování (Prázdninový dům) Ostseelicht - [#79832]. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ostseelicht - [#79832] has a terrace. Ubytování Ostseelicht - [#79832] se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy 5-bedroom Holiday Home in Zierow with Garden

Cozy 5-bedroom Holiday Home in Zierow with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy 5-bedroom Holiday Home in Zierow with Garden. Cozy 5-bedroom Holiday Home in Zierow with Garden is located in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Cozy 5-bedroom Holiday Home in Zierow with Garden se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Zierow with Beautiful Garden

Cozy Apartment in Zierow with Beautiful Garden

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Zierow with Beautiful Garden. Situated in Zierow, Cozy Apartment in Zierow with Beautiful Garden features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cozy Apartment in Zierow with Beautiful Garden se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Zierow with Outdoor Fireplace

Cozy Apartment in Zierow with Outdoor Fireplace

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Zierow with Outdoor Fireplace. Cozy Apartment in Zierow with Outdoor Fireplace is situated in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Cozy Apartment in Zierow with Outdoor Fireplace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Boje 1

Ferienhaus Boje 1

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Boje 1. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus Boje 1 features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Boje 1 se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyllic Holiday Home in Zierow with Roofed Terrace

Idyllic Holiday Home in Zierow with Roofed Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Idyllic Holiday Home in Zierow with Roofed Terrace. Idyllic Holiday Home in Zierow with Roofed Terrace is situated in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Idyllic Holiday Home in Zierow with Roofed Terrace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Holiday Home in Landstorf Zierow with beach nearby

Spacious Holiday Home in Landstorf Zierow with beach nearby

Ubytování (Prázdninový dům) Spacious Holiday Home in Landstorf Zierow with beach nearby. Situated in Zierow, Spacious Holiday Home in Landstorf Zierow with beach nearby features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious Holiday Home in Landstorf Zierow with beach nearby se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schlossblick an der Ostsee - 236

Ferienhaus Schlossblick an der Ostsee - 236

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schlossblick an der Ostsee - 236. Ferienhaus Schlossblick an der Ostsee - 236 is situated in Zierow and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Schlossblick an der Ostsee - 236 se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in the Zierow with Terrace

Lovely Holiday Home in the Zierow with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in the Zierow with Terrace. Set in Zierow, Lovely Holiday Home in the Zierow with Terrace offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 47 km from... Ubytování Lovely Holiday Home in the Zierow with Terrace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in Zierow with Fenced Garden

Lovely Holiday Home in Zierow with Fenced Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in Zierow with Fenced Garden. Lovely Holiday Home in Zierow with Fenced Garden is set in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Lovely Holiday Home in Zierow with Fenced Garden se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Zierow w/ Sauna and 2 Bedrooms

Awesome home in Zierow w/ Sauna and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Zierow w/ Sauna and 2 Bedrooms. Awesome home in Zierow w/ Sauna and 2 Bedrooms is situated in Zierow and offers barbecue facilities. The accommodation is 47 km from Travemünde. Ubytování Awesome home in Zierow w/ Sauna and 2 Bedrooms se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delightful Holiday Home in Zierow near Seabeach

Delightful Holiday Home in Zierow near Seabeach

Ubytování (Prázdninový dům) Delightful Holiday Home in Zierow near Seabeach. Delightful Holiday Home in Zierow near Seabeach is located in Zierow. This holiday home provides barbecue facilities as well as a terrace. Ubytování Delightful Holiday Home in Zierow near Seabeach se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Küstenseeschwalbe

Küstenseeschwalbe

Ubytování (Prázdninový dům) Küstenseeschwalbe. Küstenseeschwalbe is located in Zierow and offers barbecue facilities. Ubytování Küstenseeschwalbe se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus „Lachmöwe“ Zierow

Ferienhaus „Lachmöwe“ Zierow

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus „Lachmöwe“ Zierow. Located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus „Lachmöwe“ Zierow features a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus „Lachmöwe“ Zierow se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful Apartment in Zierow with Terrace

Peaceful Apartment in Zierow with Terrace

Ubytování (Apartmán) Peaceful Apartment in Zierow with Terrace. Peaceful Apartment in Zierow with Terrace is situated in Zierow and offers water sports facilities, a tennis court and a terrace. Ubytování Peaceful Apartment in Zierow with Terrace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Nr_2 bei Wismar _ Ostsee

Bungalow Nr_2 bei Wismar _ Ostsee

Ubytování (Apartmán) Bungalow Nr_2 bei Wismar _ Ostsee. Bungalow Nr_2 bei Wismar _ Ostsee is a apartment with a barbecue, located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania Region. The unit is 46 km from Lübeck. Ubytování Bungalow Nr_2 bei Wismar _ Ostsee se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daenisches Ferienhaus an der Ostse

Daenisches Ferienhaus an der Ostse

Ubytování (Apartmán) Daenisches Ferienhaus an der Ostse. Daenisches Ferienhaus an der Ostse is a detached apartment set in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania Region and is 46 km from Lübeck. Ubytování Daenisches Ferienhaus an der Ostse se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home with 3 bedrooms, 2 bathrooms, garden, terrace, 500m to the beach

Holiday home with 3 bedrooms, 2 bathrooms, garden, terrace, 500m to the beach

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home with 3 bedrooms, 2 bathrooms, garden, terrace, 500m to the beach. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Holiday home with 3 bedrooms, 2 bathrooms, garden, terrace, 500m to the beach has a garden. Ubytování Holiday home with 3 bedrooms, 2 bathrooms, garden, terrace, 500m to the beach se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Holiday Home de Poeler Drift Zierow - DOS05138-F

Holiday Home de Poeler Drift Zierow - DOS05138-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home de Poeler Drift Zierow - DOS05138-F. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Holiday Home de Poeler Drift Zierow - DOS05138-F features a terrace. Ubytování Holiday Home de Poeler Drift Zierow - DOS05138-F se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quaint Apartment in Zierow near Sea

Quaint Apartment in Zierow near Sea

Ubytování (Apartmán) Quaint Apartment in Zierow near Sea. Quaint Apartment in Zierow near Sea is situated in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. The accommodation is 46 km from Travemünde. Ubytování Quaint Apartment in Zierow near Sea se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ole - [#127351]

Ferienhaus Ole - [#127351]

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ole - [#127351]. Located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus Ole - [#127351] features a terrace. Ubytování Ferienhaus Ole - [#127351] se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aamon

Aamon

Ubytování (Prázdninový dům) Aamon. Featuring garden views, Aamon provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Wismar Wendorf Beach. Ubytování Aamon se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- L I E B L I N G S P L A T Z -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, alles inklusive

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- L I E B L I N G S P L A T Z -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, alles inklusive

Ubytování (Prázdninový dům) Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- L I E B L I N G S P L A T Z -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, alles inklusive. Boasting a sauna, Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna in Zierow/Wismarbucht Lieblingsplatz is located in Zierow. It features garden views and free WiFi. Ubytování Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- L I E B L I N G S P L A T Z -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, alles inklusive se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Mole" am Ostseestrand von Zierow

Ferienhaus "Mole" am Ostseestrand von Zierow

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Mole" am Ostseestrand von Zierow. Located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus "Mole" am Ostseestrand von Zierow features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus "Mole" am Ostseestrand von Zierow se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Ferienhaus Magellan

Ferienhaus Magellan

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Magellan. Set in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ferienhaus Magellan features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Magellan se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus für Gruppen Z2

Ferienhaus für Gruppen Z2

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus für Gruppen Z2. Ferienhaus für Gruppen Z2 is located in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. The accommodation is 46 km from Travemünde. Ubytování Ferienhaus für Gruppen Z2 se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Holiday Home in Zierow with Sauna

Vintage Holiday Home in Zierow with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage Holiday Home in Zierow with Sauna. Vintage Holiday Home in Zierow with Sauna is set in Zierow and offers water sports facilities, a tennis court and a terrace. Ubytování Vintage Holiday Home in Zierow with Sauna se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostsee-Ferienhaus Mole (2)

Ostsee-Ferienhaus Mole (2)

Ubytování (Prázdninový dům) Ostsee-Ferienhaus Mole (2). Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Ostsee-Ferienhaus Mole (2) has a terrace and garden views. Ubytování Ostsee-Ferienhaus Mole (2) se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Aesthetic Holiday Home in Zierow with Terrace

Aesthetic Holiday Home in Zierow with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Aesthetic Holiday Home in Zierow with Terrace. Aesthetic Holiday Home in Zierow with Terrace is set in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. The accommodation is 46 km from... Ubytování Aesthetic Holiday Home in Zierow with Terrace se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzferienhaus an Ostsee _ Z1_ Str

Holzferienhaus an Ostsee _ Z1_ Str

Ubytování (Prázdninový dům) Holzferienhaus an Ostsee _ Z1_ Str. Bungalow Nr_1 bei Wismar _ Ostsee is a apartment is located in Zierow and is 46 km from Lübeck. The unit is 39 km from Timmendorfer Strand. Ubytování Holzferienhaus an Ostsee _ Z1_ Str se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Holiday Home in Zierow near Baltic Sea Beach

Cozy Holiday Home in Zierow near Baltic Sea Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Holiday Home in Zierow near Baltic Sea Beach. Cozy Holiday Home in Zierow near Baltic Sea Beach is set in Zierow and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Cozy Holiday Home in Zierow near Baltic Sea Beach se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Zierow - DOS05087-F

Holiday Home Zierow - DOS05087-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zierow - DOS05087-F. Located in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Holiday Home Zierow - DOS05087-F has a balcony. Ubytování Holiday Home Zierow - DOS05087-F se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- GARTENGLÜCK -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, 2 Schlafzimmer

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- GARTENGLÜCK -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, 2 Schlafzimmer

Ubytování (Prázdninový dům) Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- GARTENGLÜCK -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, 2 Schlafzimmer. Situated in Zierow in the Mecklenburg-Pomerania region, Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna an der Ostsee / Zierow bei Wismar - Gartenglück - has a terrace... Ubytování Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- GARTENGLÜCK -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, Strand 500m, 2 Schlafzimmer se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- FELDRAIN -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, 4-6 Personen

Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- FELDRAIN -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, 4-6 Personen

Ubytování (Prázdninový dům) Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- FELDRAIN -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, 4-6 Personen. Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna an der Ostsee / Zierow bei Wismar - Feldrain - is situated in Zierow. Free WiFi is featured. Ubytování Schwarzes Holzferienhaus mit Sauna -- FELDRAIN -- an der Ostsee, Zierow bei Wismar, 4-6 Personen se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Zierow w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Amazing home in Zierow w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Zierow w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms. Featuring a sauna, Amazing home in Zierow w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms is located in Zierow. The air-conditioned accommodation is 34 km from Kühlungsborn. Ubytování Amazing home in Zierow w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dat Papenboerger Hus

Dat Papenboerger Hus

Ubytování (Apartmán) Dat Papenboerger Hus. Situated just 2.4 km from Wismar Wendorf Beach, Dat Papenboerger Hus features accommodation in Zierow with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Dat Papenboerger Hus se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Holiday Home in Zierow near Seabeach

Charming Holiday Home in Zierow near Seabeach

Ubytování (Prázdninový dům) Charming Holiday Home in Zierow near Seabeach. Situated 2.6 km from Wismar Wendorf Beach, Charming Holiday Home in Zierow near Seabeach is in Zierow and has water sports facilities and a terrace. Ubytování Charming Holiday Home in Zierow near Seabeach se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko).

Haus Elve

Haus Elve

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Elve. Haus Elve is situated in Zierow. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Haus Elve se nachází ve městě Zierow (Německo - Meklenbursko-Přední Pomořansko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)