Hledat

Ubytování

Stadthotel Pfeffermühle Hotel

Oberdorfstrasse 24, 77723 Gengenbach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Stadthotel Pfeffermühle. This historic 3-star hotel lies near the historic town centre in Gengenbach, surrounded by Black Forest countryside. Ubytování Stadthotel Pfeffermühle se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Stadthotel Pfeffermühle

The individually furnished rooms and suites of the Stadthotel Pfeffermühle include a satellite TV, minibar, free Wi-Fi and a private bathroom. The Pfeffermühle has bicycles and a Mercedes convertible for hire. The restaurant is 300 metres from the hotel and serves regional German dishes and a selection of Baden and European wines. The Pfeffermühle is a 15-minute walk from Gengenbach Train Station. A breakfast buffet is provided each morning at the Hotel Pfeffermühle Gengenbach. This historic 3-star hotel lies near the historic town centre in Gengenbach, surrounded by Black Forest countryside. Some also have a balcony. It offers elegant rooms, free Wi-Fi, a traditional restaurant just 4 minutes' walk away, and free parking. The Kinzig Valley is an ideal base for day trips in the Black Forest and Baden region.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje
 • Bezbariérové

Vybavení ubytování Stadthotel Pfeffermühle

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Bankomat
 • Fax/kopírka
 • Čištění bot
 • Obchod se suvenýry
 • Kadeřnictví/kosmetika
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Minimarket v objektu
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Výtah
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Gengenbach

Brennküch Designferienhaus

10

Brennküch Designferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Brennküch Designferienhaus. Brennküch Designferienhaus is located in Gengenbach and offers a garden and a terrace. Ubytování Brennküch Designferienhaus se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Wolter

9,7

Ferienwohnung Wolter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wolter. Ferienwohnung Wolter is set in Gengenbach and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Wolter se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sester

9,4

Ferienwohnung Sester

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sester. Set in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Sester offers accommodation with free WiFi. Hiking can be enjoyed nearby. Ubytování Ferienwohnung Sester se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SuN

9,4

SuN

Ubytování (Apartmán) SuN. Featuring a terrace, SuN features accommodation in Engen with free WiFi and garden views. Ubytování SuN se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwald Home nahe Europapark Rust

9,4

Schwarzwald Home nahe Europapark Rust

Ubytování (Apartmány) Schwarzwald Home nahe Europapark Rust. Located in Gengenbach, 12 km from Offenburg, Schwarzwald Home nahe Europapark Rust provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Schwarzwald Home nahe Europapark Rust se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Höhner

9,3

Ferienwohnung Höhner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Höhner. Ferienwohnung Höhner is located in Gengenbach and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Ferienwohnung Höhner se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sester 2

9,3

Ferienwohnung Sester 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sester 2. Ferienwohnung Sester 2 is located in Gengenbach. The accommodation is 12 km from Offenburg, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Sester 2 se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Sonne

9,3

Hotel Restaurant Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Sonne. Surrounded by picturesque half-timber buildings, this hotel lies in the heart of the historic town centre of Gengenbach. Ubytování Hotel Restaurant Sonne se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Reichsstadt - Hotel und Restaurant

9,3

Die Reichsstadt - Hotel und Restaurant

Ubytování (Hotel) Die Reichsstadt - Hotel und Restaurant. This 4-star hotel features free Wi-Fi, a sauna, and a lounge area with fireplace. Ubytování Die Reichsstadt - Hotel und Restaurant se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nilson

9,2

Haus Nilson

Ubytování (Apartmány) Haus Nilson. Haus Nilson is set in Gengenbach and offers a terrace. This apartment also features free WiFi. Ubytování Haus Nilson se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwald Villa

9,1

Schwarzwald Villa

Ubytování (Bed and breakfast) Schwarzwald Villa. This beautiful villa provides bed accommodation in Gengenbach, in the Black Forest. Ubytování Schwarzwald Villa se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Männle

9

Ferienhof Männle

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Männle. Situated in Gengenbach, 15 km from Offenburg, Ferienhof Männle features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhof Männle se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzwaldhotel Gengenbach

8,7

Schwarzwaldhotel Gengenbach

Ubytování (Hotel) Schwarzwaldhotel Gengenbach. Set opposite Gengenbach’s historic centre, this 4-star hotel on the banks of the river Kinzig boasts a wellness area, fine Black Forest cuisine, and easy... Ubytování Schwarzwaldhotel Gengenbach se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko).

Weinhotel Pfeffer & Salz

8,7

Weinhotel Pfeffer & Salz

Ubytování (Hotel) Weinhotel Pfeffer & Salz. Weinhotel Pfeffer & Salz se nachází na klidném místě při okraji města Gengenbach v oblasti Černého lesa a nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Weinhotel Pfeffer & Salz se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hirsch

8,6

Gasthof Hirsch

Ubytování (Hotel) Gasthof Hirsch. This family-run hotel lies in the historical centre of Gengenbach, surrounded by the Black Forest. Ubytování Gasthof Hirsch se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Himmelsbach

8,6

Ferienwohnungen Himmelsbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Himmelsbach. These apartments are quietly located near the River Kinzig, 2 km from the centre of Gengenbach. Ubytování Ferienwohnungen Himmelsbach se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Müllerleile

8,1

Gut Müllerleile

Ubytování (Apartmán) Gut Müllerleile. Gut Müllerleile is located in Gengenbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gut Müllerleile se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sunny

Ferienhaus Sunny

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Sunny. Located in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Ferienhaus Sunny has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Sunny se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black Forest

Black Forest

Ubytování (Apartmán) Black Forest. Set in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Black Forest has a balcony and mountain views. Ubytování Black Forest se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Klatschmohn

Wohnung Klatschmohn

Ubytování (Apartmán) Wohnung Klatschmohn. Wohnung Klatschmohn is situated in Gengenbach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Wohnung Klatschmohn se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Beckmann

Villa Beckmann

Ubytování (Apartmán) Villa Beckmann. Located in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Villa Beckmann has a patio and garden views. Ubytování Villa Beckmann se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huberhof Pfaffenbach

Huberhof Pfaffenbach

Ubytování (Apartmány) Huberhof Pfaffenbach. Set in Gengenbach, 15 km from Offenburg, Huberhof Pfaffenbach offers a garden and free WiFi. Ubytování Huberhof Pfaffenbach se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Roser

Haus Roser

Ubytování (Apartmány) Haus Roser. Situated in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Haus Roser features accommodation with free WiFi. Ubytování Haus Roser se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atelierhaus Beckmann

Atelierhaus Beckmann

Ubytování (Chata) Atelierhaus Beckmann. Set in Gengenbach in the Baden-Württemberg region, Atelierhaus Beckmann has a balcony and city views. Ubytování Atelierhaus Beckmann se nachází ve městě Gengenbach (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)