Hledat

Ubytování

Stadtwohnung 1 Apartmán

Marktplatz 36, 88400 Biberach an der Riß, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Stadtwohnung 1. Situated in Biberach an der Riß in the Baden-Württemberg region, Stadtwohnung 1 has a balcony. Ubytování Stadtwohnung 1 se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Stadtwohnung 1

Ulm is 47 km from the apartment, while Memmingen is 38 km from the property. The property is 48 km from Ravensburg and private parking is available. Situated in Biberach an der Riß in the Baden-Württemberg region, Stadtwohnung 1 has a balcony. This apartment features 1 bedroom, a kitchen, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom with a bath or shower. The nearest airport is Memmingen Airport, 41 km from Stadtwohnung 1.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkoviště

Vybavení ubytování Stadtwohnung 1

 • Soukromé parkování je možné za 5 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Skříň nebo šatna
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Zvuková izolace
 • Žehlička
 • Zásuvka u postele
 • Odpadkové koše
 • Rozkládací pohovka
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Biberach an der Riß

Ankommen und Wohlfühlen

9,8

Ankommen und Wohlfühlen

Ubytování (Apartmán) Ankommen und Wohlfühlen. Ankommen und Wohlfühlen is set in Biberach an der Riß. Ubytování Ankommen und Wohlfühlen se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer zum Zwinger

9,5

Zimmer zum Zwinger

Ubytování (Apartmány) Zimmer zum Zwinger. Located in Biberach an der Riß, 48 km from Ravensburg, Zimmer zum Zwinger provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Zimmer zum Zwinger se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Riss

8,7

Hotel zur Riss

Ubytování (Hotel) Hotel zur Riss. This family-run hotel in Biberach an der Riß is a 10-minute walk from the railway station. Ubytování Hotel zur Riss se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Residence Ente

8,7

Restaurant Residence Ente

Ubytování (Hotel) Restaurant Residence Ente. Restaurant Residence Ente has a restaurant, bar, a garden and terrace in Biberach an der Riß. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Restaurant Residence Ente se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Adler

8,7

Gästehaus Adler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Adler. Gästehaus Adler is located in Biberach an der Riß, a quiet district of Biberach. Free Wi-Fi access is available as well as free parking. Ubytování Gästehaus Adler se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel Jordanbad

8,5

Parkhotel Jordanbad

Ubytování (Hotel) Parkhotel Jordanbad. Tento nekuřácký 4hvězdičkový hotel se nachází v Biberachu na krásném místě v parku a nabízí volný vstup do termálních lázní Jordanbad a 2 restaurace. Ubytování Parkhotel Jordanbad se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaststätte Peperoni

8,5

Gaststätte Peperoni

Ubytování (Penzion) Gaststätte Peperoni. Gaststätte Peperoni is offering accommodation in Biberach an der Riß. There is a restaurant serving Italian cuisine, and free private parking is available. Ubytování Gaststätte Peperoni se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kapuzinerhof

7,9

Hotel Kapuzinerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kapuzinerhof. This hotel is located in Biberach an der Riß. Hotel Kapuzinerhof offers WiFi access, a communal sauna and a restaurant. Ubytování Hotel Kapuzinerhof se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Appartement Frick

Business Appartement Frick

Ubytování (Apartmán) Business Appartement Frick. Set in Biberach an der Riß in the Baden-Württemberg region, Business Appartement Frick has a patio and garden views. Ubytování Business Appartement Frick se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aiden by Best Western @ Biberach

Aiden by Best Western @ Biberach

Ubytování (Hotel) Aiden by Best Western @ Biberach. Situated in Biberach an der Riß, Aiden by Best Western @ Biberach has a fitness centre, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Aiden by Best Western @ Biberach se nachází ve městě Biberach an der Riß (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)