Hledat

Ubytování

Starenweg Appartements Apartmány

2 Starenweg, 88085 Langenargen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Starenweg Appartements. Set in Langenargen, 11 km from Friedrichshafen, Starenweg Appartements offers a terrace and free WiFi. Ubytování Starenweg Appartements se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Starenweg Appartements

Set in Langenargen, 11 km from Friedrichshafen, Starenweg Appartements offers a terrace and free WiFi. Bregenz is 27 km from Starenweg Appartements, while Lindau is 15 km away. If you would like to discover the area, hiking is possible in the surroundings and the apartment can arrange a bicycle rental service. Featuring a kitchen with a dishwasher and a fridge, each unit also comes with a cable flat-screen TV, ironing facilities, desk and a seating area with a sofa. The nearest airport is Friedrichshafen Airport, 13 km from the accommodation. An oven, a stovetop and toaster are also featured, as well as a kettle and a coffee machine.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Starenweg Appartements

 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Hlídané parkoviště
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Trezor
 • Služba praní
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Langenargen

Ferienwohnung MONTFORT

10

Ferienwohnung MONTFORT

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung MONTFORT. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Ferienwohnung MONTFORT is set in Langenargen. The property has lake views. Ubytování Ferienwohnung MONTFORT se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ins Gelbe

9,7

Ins Gelbe

Ubytování (Apartmán) Ins Gelbe. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ins Gelbe features a balcony. Ubytování Ins Gelbe se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapps Haus

9,7

Kapps Haus

Ubytování (Apartmány) Kapps Haus. Located in Langenargen, 9 km from Friedrichshafen, Kapps Haus provides a terrace and free WiFi. Ubytování Kapps Haus se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Heinemann

9,6

Gästehaus Heinemann

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Heinemann. Set in Langenargen, 10 km from Friedrichshafen, Gästehaus Heinemann offers a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Heinemann se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Ernst-Strobl

9,6

Ferienwohnung Ernst-Strobl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ernst-Strobl. Ferienwohnung Ernst-Strobl is situated in Langenargen and offers a terrace. Ubytování Ferienwohnung Ernst-Strobl se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sophia

9,6

Ferienwohnung Sophia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sophia. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Sophia features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sophia se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Im Ort

9,6

Im Ort

Ubytování (Apartmán) Im Ort. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Im Ort has a balcony and garden views. Ubytování Im Ort se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Apfelblüte

9,6

Haus Apfelblüte

Ubytování (Apartmány) Haus Apfelblüte. Set in Langenargen, 14 km from Lindau, Haus Apfelblüte offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Apfelblüte se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lerchenhaus

9,5

Lerchenhaus

Ubytování (Apartmán) Lerchenhaus. Lerchenhaus is located in Langenargen. The accommodation is 11 km from Friedrichshafen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Lerchenhaus se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BodenSEE Apartment Langenargen Oberdorf

9,5

BodenSEE Apartment Langenargen Oberdorf

Ubytování (Apartmán) BodenSEE Apartment Langenargen Oberdorf. Set in Langenargen in the Baden-Württemberg region, BodenSEE Apartment Langenargen Oberdorf features a balcony and mountain views. Ubytování BodenSEE Apartment Langenargen Oberdorf se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Bella Casa

9,4

Bella Casa

Ubytování (Apartmány) Bella Casa. Just 50 metres from a natural lake and 200 metres from a bathing beach on Lake Constance, this pastel pink villa lies in Langenargen. Ubytování Bella Casa se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bodenseezauber

9,3

Ferienwohnung Bodenseezauber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bodenseezauber. Ferienwohnung Bodenseezauber features lake views, free WiFi and free private parking, located in Langenargen. Ubytování Ferienwohnung Bodenseezauber se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung ARGUNA

9,3

Ferienwohnung ARGUNA

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung ARGUNA. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung ARGUNA features a balcony and lake views. Ubytování Ferienwohnung ARGUNA se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Säntis

9,2

Säntis

Ubytování (Apartmán) Säntis. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Säntis features a balcony and mountain views. Ubytování Säntis se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im blauen Haus

9,2

Im blauen Haus

Ubytování (Apartmán) Im blauen Haus. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Im blauen Haus features a garden. The accommodation is 11 km from Friedrichshafen. Ubytování Im blauen Haus se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer am Waldeck

9,2

Zimmer am Waldeck

Ubytování (Privát) Zimmer am Waldeck. Zimmer am Waldeck is located in Langenargen and offers a garden and a terrace. Ubytování Zimmer am Waldeck se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Im Winkel

9,1

Hotel Im Winkel

Ubytování (Hotel) Hotel Im Winkel. The small family-run Hotel Im Winkel is located Langenargen just 150 metres from Lake Constance. Ubytování Hotel Im Winkel se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Seeperle

9

Hotel Seeperle

Ubytování (Hotel) Hotel Seeperle. Rodinný Hotel Seeperlev Langenargen s krásným výhledem na 50 metrů vzdálené Bodamské jezero nabízí pokoje zařízené ve středomořském stylu s TV s plochou... Ubytování Hotel Seeperle se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Akzent Hotel Löwen

9

Akzent Hotel Löwen

Ubytování (Hotel) Akzent Hotel Löwen. Tento klidný 4hvězdičkový hotel na břehu Bodamského jezera je vhodnou základnou pro vodní sporty a cyklistické výlety v jedné z nejkrásnějších... Ubytování Akzent Hotel Löwen se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Meschenmoser

9

Hotel Meschenmoser

Ubytování (Hotel) Hotel Meschenmoser. Just 70 metres from Lake Constance, this family-run hotel is centrally located in Langenargen. Ubytování Hotel Meschenmoser se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

SeeHotel Amtshof

9

SeeHotel Amtshof

Ubytování (Hotel) SeeHotel Amtshof. Hotel Amtshof sídlí v historické budově na východním břehu Bodamského jezera v obci Langenargen. Ubytování SeeHotel Amtshof se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Schwedi

9

Hotel-Restaurant Schwedi

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Schwedi. Offering a spa area with panoramic views of Lake Constance, this hotel is located in the town of Langenargen. It lies just 20 metres from the lake shore. Ubytování Hotel-Restaurant Schwedi se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Langenargen Sonnenweg

8,9

Apartment Langenargen Sonnenweg

Ubytování (Apartmán) Apartment Langenargen Sonnenweg. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Apartment Langenargen Sonnenweg features a garden. Ubytování Apartment Langenargen Sonnenweg se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blütenmeer

8,9

Ferienwohnung Blütenmeer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blütenmeer. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Blütenmeer features a balcony. Ubytování Ferienwohnung Blütenmeer se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grete

8,9

Haus Grete

Ubytování (Apartmán) Haus Grete. Set in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Haus Grete has a balcony. Ubytování Haus Grete se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rosenstraße

8,8

Ferienwohnung Rosenstraße

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Rosenstraße. Just a 5-minute walk from Lake Constance, Ferienwohnung Rosenstraße offers a large garden and rental bikes. Ubytování Ferienwohnung Rosenstraße se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adler Oberdorf

8,8

Adler Oberdorf

Ubytování (Hotel) Adler Oberdorf. Adler Oberdorf in Langenargen has a garden and a terrace. Ubytování Adler Oberdorf se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Himmelbett mit Seeblick

8,8

Himmelbett mit Seeblick

Ubytování (Apartmán) Himmelbett mit Seeblick. Set in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Himmelbett mit Seeblick features a terrace. Ubytování Himmelbett mit Seeblick se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engel

8,7

Hotel Engel

Ubytování (Hotel) Hotel Engel. Tento hotel se nachází v centru města Langenargenu, na břehu Bodamského jezera. Ubytování Hotel Engel se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kubus

8,7

Villa Kubus

Ubytování (Apartmány) Villa Kubus. Situated in Langenargen, 14 km from Lindau, Villa Kubus features a garden and free WiFi. Ubytování Villa Kubus se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Svjetlana

8,7

Apartments Svjetlana

Ubytování (Apartmány) Apartments Svjetlana. Ferienwohnung Ruhl nabízí domácké ubytování ve městě Langenargen, pouhých 400 metrů od Bodamského jezera. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Svjetlana se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Ferienwohnung in Langenargen

8,7

Gemütliche Ferienwohnung in Langenargen

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Ferienwohnung in Langenargen. Located in Langenargen, Gemütliche Ferienwohnung in Langenargen provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Gemütliche Ferienwohnung in Langenargen se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Hirsch

8,7

Hotel Restaurant Hirsch

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Hirsch. Just an 8-minute drive from Lake Constance, this family-run hotel is peacefully located on the outskirts of Langenargen. Ubytování Hotel Restaurant Hirsch se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Klett

8,6

Hotel Klett

Ubytování (Hotel) Hotel Klett. Tento rodinný hotel se nachází 100 metrů od přístavu Langenargen u Bodamského jezera. Hotel Klett nabízí krásnou terasu s výhledem na jezero. Ubytování Hotel Klett se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Schindele

8,6

Ferienwohnung Schindele

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schindele. Situated in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Schindele has a garden. Ubytování Ferienwohnung Schindele se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeit am See

8,5

Auszeit am See

Ubytování (Apartmán) Auszeit am See. Auszeit am See is situated in Langenargen. The apartment has city views and is 10 km from Friedrichshafen. Ubytování Auszeit am See se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bodensee LA

8,5

Ferienwohnung Bodensee LA

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bodensee LA. Ferienwohnung Bodensee LA is set in Langenargen and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 11 km from Friedrichshafen. Ubytování Ferienwohnung Bodensee LA se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Gasthof Dorfkrug

8,4

Gasthof Dorfkrug

Ubytování (Penzion) Gasthof Dorfkrug. Rodinný Gasthof Dorfkrug se nachází v obci Oberdorf, jen 3 km od Bodamského jezera, a nabízí klidné pokoje i zahradní terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gasthof Dorfkrug se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Laura

8,4

Ferienwohnung Laura

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laura. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Laura has a garden. Ubytování Ferienwohnung Laura se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Casa Mila Monika

8,3

Casa Mila Monika

Ubytování (Apartmány) Casa Mila Monika. Casa Mila Monika is set in Langenargen and offers a terrace. Complimentary WiFi is available. Ubytování Casa Mila Monika se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Natur & Entspannung am Bodensee

8,2

FeWo Natur & Entspannung am Bodensee

Ubytování (Apartmány) FeWo Natur & Entspannung am Bodensee. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, FeWo Natur & Entspannung am Bodensee provides accommodation with free private parking. Ubytování FeWo Natur & Entspannung am Bodensee se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

SeeVital Hotel Schiff

8,1

SeeVital Hotel Schiff

Ubytování (Hotel) SeeVital Hotel Schiff. SeeVital Hotel v soukromém vlastnictví se nachází přímo u Bodamského jezera, nedaleko všech turistických atrakcí a výstaviště Friedrichshafen. Ubytování SeeVital Hotel Schiff se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Litz

7,9

Seehotel Litz

Ubytování (Hotel) Seehotel Litz. Čtyřhvězdičkový hotel Seehotel Litz se nachází nedaleko přístavu ve městě Langenargen, necelých 200 metrů od Bodamského jezera, a nabízí brasserie s... Ubytování Seehotel Litz se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien-und Gästehaus Wilma

7,9

Ferien-und Gästehaus Wilma

Ubytování (Apartmány) Ferien-und Gästehaus Wilma. Ferien-und Gästehaus Wilma is a self-catering accommodation located in Langenargen. Free WiFi access is available. Ubytování Ferien-und Gästehaus Wilma se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Wohnung in Langenargen

7,7

Gemütliche Wohnung in Langenargen

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Wohnung in Langenargen. Situated in Langenargen and renovated in 2017, this apartment features a balcony. The property boasts views of the garden is 29 km from Konstanz. Ubytování Gemütliche Wohnung in Langenargen se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Mühlkanal

7,4

Ferienwohnung Am Mühlkanal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Mühlkanal. Set in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Am Mühlkanal has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Am Mühlkanal se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Langenargen Bodensee

6,5

Ferienwohnung Langenargen Bodensee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Langenargen Bodensee. Ferienwohnung Langenargen Bodensee is situated in Langenargen. The apartment has garden views and is 11 km from Friedrichshafen. Ubytování Ferienwohnung Langenargen Bodensee se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haruna

Ferienwohnung Haruna

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haruna. Set in Langenargen in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung Haruna has a balcony. The accommodation is 10 km from Friedrichshafen. Ubytování Ferienwohnung Haruna se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Ferienwohnung Neubauer

Ferienwohnung Neubauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Neubauer. Located in Langenargen, 10 km from Friedrichshafen, Ferienwohnung Neubauer provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Neubauer se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko).

BodenSEE Apartment Langenargen Möwenweg

BodenSEE Apartment Langenargen Möwenweg

Ubytování (Apartmán) BodenSEE Apartment Langenargen Möwenweg. Located in Langenargen in the Baden-Württemberg region, BodenSEE Apartment Langenargen Möwenweg has a balcony. Ubytování BodenSEE Apartment Langenargen Möwenweg se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BodenSEE Apartment Langenargen Fliederweg

BodenSEE Apartment Langenargen Fliederweg

Ubytování (Apartmán) BodenSEE Apartment Langenargen Fliederweg. BodenSEE Apartment Langenargen Fliederweg is located in Langenargen. The apartment features garden views and is 14 km from Lindau. Ubytování BodenSEE Apartment Langenargen Fliederweg se nachází ve městě Langenargen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)