Hledat

Ubytování

Stargaze Hotel am Park Motel

Parkstr. 28, 47877 Willich, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Motel) Stargaze Hotel am Park. Tento nekuřácký hotel se nachází ve městě Willich, na poklidném místě nedaleko místního parku. Nabízí ubytování ve stylu amerického motelu. Ubytování Stargaze Hotel am Park se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Stargaze Hotel am Park

Do Düsseldorfu dojedete autem za 20 minut. Tento nekuřácký hotel se nachází ve městě Willich, na poklidném místě nedaleko místního parku. Hotel am Park poskytuje tiché pokoje, z nichž většina má přímý vstup externími dveřmi na parkoviště. Ve všech pokojích je k dispozici denní tisk a kabelový internet. Snídaně se podává od 7:00 do 10:00 ve všední dny a od 8:00 do 10:00 o víkendech a svátcích. Hotel Am Park podává za příplatek volitelnou snídani formou bufetu. Nabízí ubytování ve stylu amerického motelu. Hotel am Park představuje ideální základnu pro návštěvu centra Willichu i okolních měst včetně Moenchengladbachu, Krefeldu a Düsseldorfu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Stargaze Hotel am Park

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Fax/kopírka
 • Business centrum
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Willich

B26 Apartments

9,9

B26 Apartments

Ubytování (Aparthotel) B26 Apartments. Located in Willich, 44 km from Duisburg, B26 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování B26 Apartments se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bort Lodging

9,8

Bort Lodging

Ubytování (Apartmány) Bort Lodging. The apartments are quietly located in a detached house in Willich, a 15-minute drive west of Düsseldorf. Ubytování Bort Lodging se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kerstenhof

9,7

Ferienwohnung Kerstenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kerstenhof. Situated in Willich in the North Rhine-Westphalia region, Ferienwohnung Kerstenhof features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Kerstenhof se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bingers kleine Scheune

9,5

Bingers kleine Scheune

Ubytování (Bed and breakfast) Bingers kleine Scheune. Featuring free WiFi throughout the property, Bingers kleine Scheune offers accommodation in Willich, 46 km from Cologne. Ubytování Bingers kleine Scheune se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf

9,5

Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf

Ubytování (Apartmán) Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf. Situated in Willich, Boardinghouse Willich Messe Düsseldorf features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 47 km from Essen. Ubytování Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nacht-Quartier

9,4

Hotel Nacht-Quartier

Ubytování (Hotel) Hotel Nacht-Quartier. Hotel Nacht-Quartier is located in Willich. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Nacht-Quartier se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

freundliches Appartment nahe Messe Düsseldorf

9,1

freundliches Appartment nahe Messe Düsseldorf

Ubytování (Apartmán) freundliches Appartment nahe Messe Düsseldorf. Freundliches Appartment nahe Messe Düsseldorf is situated in Willich. Ubytování freundliches Appartment nahe Messe Düsseldorf se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf

8,8

Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf

Ubytování (Apartmán) Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf. Set in Willich, Boardinghouse Willich Messe Düsseldorf offers accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 47 km from Essen. Ubytování Boardinghouse Willich Messe Flughafen Düsseldorf se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgut Ramshof

8,7

Landgut Ramshof

Ubytování (Hotel) Landgut Ramshof. Offering free Wi-Fi, free parking and a cosy restaurant, Landgut Ramshof is located in Willich. Ubytování Landgut Ramshof se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment

8,7

Apartment

Ubytování (Apartmán) Apartment. Apartment is set in Willich. The accommodation is 34 km from Oberhausen, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hubertus Hamacher

8,7

Hotel Hubertus Hamacher

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus Hamacher. The family-run Bed and Breakfast is situated in Willich, just 800 metres from the town centre and a 5-minute drive from the A44 motorway. Ubytování Hotel Hubertus Hamacher se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Classhof

8,5

Landhotel Classhof

Ubytování (Hotel) Landhotel Classhof. Just 20 km west of Düsseldorf, this charming, family-run hotel in the town of Willich offers elegant accommodation within a lovingly restored building... Ubytování Landhotel Classhof se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SCHLAFGUT! HOTEL-WILL.ICH Garni

8,5

SCHLAFGUT! HOTEL-WILL.ICH Garni

Ubytování (Hotel) SCHLAFGUT! HOTEL-WILL.ICH Garni. Tento hotel se nachází v klidném prostředí na předměstí města Willich v městské části Schiefbahn, 1,2 km od dálnice A52 a 19 km od Düsseldorfu. SCHLAFGUT! Ubytování SCHLAFGUT! HOTEL-WILL.ICH Garni se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alt Stocks

8

Hotel Alt Stocks

Ubytování (Penzion) Hotel Alt Stocks. This cosy hotel offers comfortable accommodation and Wi-Fi internet access in the Neersen district of Willich, between Mönchengladbach (11 km) and Krefeld... Ubytování Hotel Alt Stocks se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Zentral

7,9

Hotel Garni Zentral

Ubytování (Penzion) Hotel Garni Zentral. Free Wi-Fi and free parking are offered at this hotel in the Schiefbahn district of Willich, 1 km from the A52 motorway. Ubytování Hotel Garni Zentral se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Duesseldorf Willich

7,6

ibis budget Duesseldorf Willich

Ubytování (Hotel) ibis budget Duesseldorf Willich. Ibis budget Duesseldorf Willich provides air-conditioned rooms in Willich. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování ibis budget Duesseldorf Willich se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Linden 13

7,6

Ferienwohnung Linden 13

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Linden 13. Situated in Willich, Ferienwohnung Linden 13 offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Linden 13 se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Linden

7,4

Ferienwohnung Linden

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Linden. Located in Willich, 15 km from Mönchengladbach, Ferienwohnung Linden provides a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Linden se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Artemis

7,3

Hotel-Restaurant Artemis

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Artemis. Set in Willich, Hotel-Restaurant Artemis has a restaurant. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel-Restaurant Artemis se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home

Sweet Home

Ubytování (Penzion) Sweet Home. Sweet Home in Willich provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GÄSTEHAUS Hotel Hubertus

GÄSTEHAUS Hotel Hubertus

Ubytování (Bed and breakfast) GÄSTEHAUS Hotel Hubertus. Located in Willich, GÄSTEHAUS Hotel Hubertus provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytování GÄSTEHAUS Hotel Hubertus se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Linden 180

Ferienwohnung Linden 180

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Linden 180. Ferienwohnung Linden 180 is set in Willich and offers a shared lounge. Ubytování Ferienwohnung Linden 180 se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moosheide Appartements

Moosheide Appartements

Ubytování (Apartmán) Moosheide Appartements. Moosheide Appartements is situated in Willich. This apartment also features free WiFi. The apartment is fitted with a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Moosheide Appartements se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Hessen

Ferienwohnung Familie Hessen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Hessen. Ferienwohnung Familie Hessen is set in Willich. The accommodation is 37 km from Duisburg, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Familie Hessen se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Ferienwohnung Hess

Ferienwohnung Hess

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hess. Located in Willich in the North Rhine-Westphalia region, Ferienwohnung Hess has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Hess se nachází ve městě Willich (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)