Hledat

Ubytování

Station L Hotel

Raiffeisenstraße 1, 24977 Langballig, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Station L. Station L is set in Langballig and features a bar. Boasting luggage storage space, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Station L se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Station L

A continental breakfast can be enjoyed at the property. Flensburg is 13 km from Station L, while Schleswig is 31 km from the property. The desk in the room is available upon request. Boasting luggage storage space, this property also provides guests with a restaurant. Rooms are complete with a private bathroom fitted with a shower and free toiletries, all rooms come with a seating area. Free WiFi is available and on-site parking is provided. Station L is set in Langballig and features a bar. The units in the hotel are equipped with a coffee machine. The nearest airport is Sylt Airport, 84 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Bar

Vybavení ubytování Station L

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Láhev vody
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Denní úklid
 • Úschova zavazadel
 • Společenské prostory
 • Pokojová služba
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Langballig

Ferienwohnung Hyggebo

9,6

Ferienwohnung Hyggebo

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hyggebo. Situated in Langballig in the Schleswig-Holstein region, Ferienwohnung Hyggebo has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Hyggebo se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ankerplatz Langballig

9,6

Ankerplatz Langballig

Ubytování (Apartmán) Ankerplatz Langballig. Ankerplatz Langballig is located in Langballig and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ankerplatz Langballig se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Blaue Pause

9,5

Ferienhaus Blaue Pause

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Blaue Pause. Ferienhaus Blaue Pause is located in Langballig and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienhaus Blaue Pause se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Strandläufer

9,5

Ferienhaus Strandläufer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Strandläufer. Located in Langballig, Ferienhaus Strandläufer features accommodation with free WiFi and a kitchen. The accommodation features a sauna. Ubytování Ferienhaus Strandläufer se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hannis Loft

9,3

Hannis Loft

Ubytování (Apartmán) Hannis Loft. Ferienwohnungen Balow is located in Langballig, and is 1 km from the Flensburg Fjord. Free WiFi and free private parking are available on site. Ubytování Hannis Loft se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostsee Reetkate

9,3

Ostsee Reetkate

Ubytování (Apartmány) Ostsee Reetkate. Situated in Langballig, 48 km from Eckernförde, Ostsee Reetkate features a garden and free WiFi. Ubytování Ostsee Reetkate se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Hotel Alte Landschule

9,3

Hotel Alte Landschule

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Landschule. This family-run hotel offers elegant country-style rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Alte Landschule se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Anker

9

Am Anker

Ubytování (Apartmán) Am Anker. Boasting garden views, Am Anker provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Langballig Beach. Ubytování Am Anker se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ostsee Langballig

8,9

Ferienhaus Ostsee Langballig

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ostsee Langballig. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ferienhaus Ostsee Langballig provides accommodation in Langballig with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Ostsee Langballig se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ostsee-Anker

8,4

Hotel Ostsee-Anker

Ubytování (Hotel) Hotel Ostsee-Anker. Offering an a la carte restaurant, a breakfast each morning and free bikes, Hotel Ostsee-Anker is located in Langballig directly on the Flensborg Fjord. Ubytování Hotel Ostsee-Anker se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandquartier L A

Strandquartier L A

Ubytování (Apartmán) Strandquartier L A. Located in Langballig in the Schleswig-Holstein region, Strandquartier L A has a garden. Ubytování Strandquartier L A se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klüterkammer

Klüterkammer

Ubytování (Prázdninový dům) Klüterkammer. Klüterkammer is situated in Langballig. The accommodation is 47 km from Eckernförde, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Klüterkammer se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ankerplatz

Ankerplatz

Ubytování (Apartmán) Ankerplatz. Ankerplatz is set in Langballig and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Ankerplatz se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostseehof.com

Ostseehof.com

Ubytování (Prázdninový dům) Ostseehof.com. Ostseehof.com is located in Langballig and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ostseehof.com se nachází ve městě Langballig (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).