Hledat

Ubytování

Steakhaus Büffel Hotel Restaurant Hotel

Kermeterstr. 36, 52396 Heimbach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Steakhaus Büffel Hotel Restaurant. Steakhaus Büffel Hotel Restaurant in Heimbach-Hertgarten is a modern family-run hotel with free Wi-Fi internet. Ubytování Steakhaus Büffel Hotel Restaurant se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Steakhaus Büffel Hotel Restaurant

There is also a bar which boasts a wide range of malt whisky. The hotel is ideally located for hiking or cycling in the Eifel Nature Reserve which is less than 2 km away. The hotel is 12 km from Mechernich-Satzvey Train Station which has a direct 50-minute connection to Cologne. The town of Heimbach has a number of museums and Hengenbach Castle. The A1 motorway is 20 km away and there is free parking on site at the hotel. All rooms at the Steakhaus Büffel Hotel Restaurant include a seating area, satellite TV and an en suite bathroom with a hairdryer. It is set in a peaceful location and has its own terrace and garden. Steakhaus Büffel Hotel Restaurant in Heimbach-Hertgarten is a modern family-run hotel with free Wi-Fi internet. Breakfast is included and the hotel has a fine restaurant which serves local specialities and classic dishes. Free refreshments are also provided.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Steakhaus Büffel Hotel Restaurant

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Láhev vody
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Bar
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Obědové balíčky
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Heimbach

Ferienhaus Lara

9,8

Ferienhaus Lara

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lara. Boasting accommodation with a patio, Ferienhaus Lara is situated in Heimbach. Ubytování Ferienhaus Lara se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Faltmann

9,7

Ferienhaus Faltmann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Faltmann. Set in Heimbach, Ferienhaus Faltmann is a holiday home boasting a barbecue. The property is 49 km from Cologne and features views of the mountain. Ubytování Ferienhaus Faltmann se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burgapartement Heimbach

9,7

Burgapartement Heimbach

Ubytování (Apartmán) Burgapartement Heimbach. Burgapartement Heimbach is located in Heimbach. There is an on-site restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování Burgapartement Heimbach se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Amber

9,7

Fewo Amber

Ubytování (Apartmán) Fewo Amber. Set in Heimbach, this apartment features a terrace and a garden with a barbecue and a sun terrace. Ubytování Fewo Amber se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Fischbachtal

9,7

Ferienhaus Fischbachtal

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Fischbachtal. Boasting accommodation with a terrace, Ferienhaus Fischbachtal is situated in Heimbach. Ubytování Ferienhaus Fischbachtal se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Laumen

9,6

Ferienwohnung Laumen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Laumen. Set in Heimbach, 37 km from Monschau, Ferienwohnung Laumen offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Laumen se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Heimbach Breuer

9,5

Ferienwohnung Heimbach Breuer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heimbach Breuer. Boasting a terrace, Ferienwohnung Heimbach Breuer offers accommodation in Heimbach with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Heimbach Breuer se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kleinschmidt

9,4

Ferienwohnung Kleinschmidt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kleinschmidt. Located in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Ferienwohnung Kleinschmidt features a terrace and city views. Ubytování Ferienwohnung Kleinschmidt se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Burgsicht

9,4

Ferienwohnung Burgsicht

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Burgsicht. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Burgsicht offers accommodation in Heimbach with free WiFi and city views. Ubytování Ferienwohnung Burgsicht se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartments Cafe Stilbruch

9,4

Ferienapartments Cafe Stilbruch

Ubytování (Apartmány) Ferienapartments Cafe Stilbruch. Offering garden views, Ferienapartments Cafe Stilbruch in Heimbach offers accommodation, a restaurant and a terrace. Ubytování Ferienapartments Cafe Stilbruch se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Helmut Marx

9,3

Helmut Marx

Ubytování (Apartmán) Helmut Marx. Helmut Marx is located in Heimbach. Housed in a building dating from 1996, this apartment provides free WiFi and free private parking. Ubytování Helmut Marx se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burg Blens

9,2

Burg Blens

Ubytování (Apartmány) Burg Blens. Burg Blens nabízí ubytování s možností vlastního stravování v malebné krajině na břehu řeky Rour v městečku Heimbach, 10 minut jízdy od národního parku... Ubytování Burg Blens se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Dabrunz

9,2

Pension Dabrunz

Ubytování (Penzion) Pension Dabrunz. This second generation family-run guest house is located in Heimbach-Hasenfeld. Free parking spaces are provided directly in front of Pension Dabrunz. Ubytování Pension Dabrunz se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen - An der Kunstakademie

9

Ferienwohnungen - An der Kunstakademie

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen - An der Kunstakademie. Ferienwohnungen - An der Kunstakademie is a self-catering accommodation located in Heimbach, just a 2-minute walk from the Kurpark Park. Ubytování Ferienwohnungen - An der Kunstakademie se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Talblick Heimbach

9

Pension Talblick Heimbach

Ubytování (Penzion) Pension Talblick Heimbach. Situated in Heimbach, Pension Talblick Heimbach offers accommodation with private balconies. Ubytování Pension Talblick Heimbach se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Uhrmacherei

9

Alte Uhrmacherei

Ubytování (Apartmány) Alte Uhrmacherei. Set in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Alte Uhrmacherei offers accommodation with free WiFi. Ubytování Alte Uhrmacherei se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinter den Spiegeln

8,9

Hinter den Spiegeln

Ubytování (Hotel) Hinter den Spiegeln. With views of the scenic Eifel National Park, this hotel offers free WiFi and a garden terrace. It is peacefully situated 1. Ubytování Hinter den Spiegeln se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Diefenbach

8,8

Pension Haus Diefenbach

Ubytování (Penzion) Pension Haus Diefenbach. Surrounded by the forests and lakes of the Eifel National Park, this family-run guest house has an indoor pool and welcoming rooms and holiday flats for... Ubytování Pension Haus Diefenbach se nachází ve městě (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kutzbach

8,8

Ferienhaus Kutzbach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kutzbach. Situated in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Ferienhaus Kutzbach features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Kutzbach se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Seehof

8,7

Der Seehof

Ubytování (Hotel) Der Seehof. This hotel in the Eifel National Park overlooks Lake Rursee. It offers wonderful lake views, free use of the sauna area and free Wi-Fi. Ubytování Der Seehof se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landal Eifeler Tor

8,6

Landal Eifeler Tor

Ubytování (Prázdninový areál) Landal Eifeler Tor. Set in Heimbach in the North Rhine-Westphalia Region, 50 km from Cologne, Landal Eifeler Tor features a sauna and indoor pool. Ubytování Landal Eifeler Tor se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Heimbach with Balcony

8,6

Modern Holiday Home in Heimbach with Balcony

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Heimbach with Balcony. Modern Holiday Home in Heimbach with Balcony is set in Heimbach. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Modern Holiday Home in Heimbach with Balcony se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Eifelblümchen

8,6

Eifelblümchen

Ubytování (Penzion – hostinec) Eifelblümchen. Offering a sun terrace and views of the garden, Eifelblümchen is situated in Heimbach in the North Rhine-Westphalia Region, 49 km from Cologne. Ubytování Eifelblümchen se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment: An Der Kunstakademie Heimbach

8,5

Ferienapartment: An Der Kunstakademie Heimbach

Ubytování (Apartmány) Ferienapartment: An Der Kunstakademie Heimbach. On the edge of the Eifel National Park, Ferienapartment: An Der Kunstakademie Heimbach offers an apartment with mountain views situated in the Rur Valley. Ubytování Ferienapartment: An Der Kunstakademie Heimbach se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Giebel

8,2

Haus am Giebel

Ubytování (Apartmány) Haus am Giebel. Located in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Haus am Giebel provides accommodation with free WiFi. Ubytování Haus am Giebel se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adlerhorst

7,7

Adlerhorst

Ubytování (Prázdninový dům) Adlerhorst. Located in Heimbach, this holiday home features a terrace with mountain views. The property features views of the river and is 48 km from Cologne. Ubytování Adlerhorst se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nationalpark Gästehaus

7,3

Nationalpark Gästehaus

Ubytování (Penzion) Nationalpark Gästehaus. Nationalpark Gästehaus is offering accommodation in Heimbach. Ubytování Nationalpark Gästehaus se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Hotel zur Talsperre

7,2

Hotel zur Talsperre

Ubytování (Hotel) Hotel zur Talsperre. This historic hotel is just 50 metres from Heimbach’s Hengebach Castle and 3 km from Lake Rurstau. Ubytování Hotel zur Talsperre se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifelhof Weina

6,7

Eifelhof Weina

Ubytování (Hotel) Eifelhof Weina. Featuring free WiFi, Hotel Eifelhof Weina offers pet-friendly accommodation in Heimbach, 46 km from Cologne. Guests can enjoy an on-site bar. Ubytování Eifelhof Weina se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Alm

Die Alm

Ubytování (Prázdninový dům) Die Alm. Located in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Die Alm features a patio and mountain views. Ubytování Die Alm se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evia Ferienwohnung

Evia Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Evia Ferienwohnung. Featuring a terrace, Evia Ferienwohnung provides accommodation in Heimbach with free WiFi and garden views. Ubytování Evia Ferienwohnung se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natur-Panorama-Suite am Rursee

Natur-Panorama-Suite am Rursee

Ubytování (Apartmán) Natur-Panorama-Suite am Rursee. Natur-Panorama-Suite am Rursee is set in Heimbach. The property features garden views and is 47 km from Bonn. Ubytování Natur-Panorama-Suite am Rursee se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko).

Lovely Holiday home in HausenEifel with garden

Lovely Holiday home in HausenEifel with garden

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday home in HausenEifel with garden. Set in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Lovely Holiday home in HausenEifel with garden features a garden. Ubytování Lovely Holiday home in HausenEifel with garden se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thuis in Heimbach

Thuis in Heimbach

Ubytování (Prázdninový dům) Thuis in Heimbach. Situated in Heimbach in the North Rhine-Westphalia region, Thuis in Heimbach features a balcony and city views. Ubytování Thuis in Heimbach se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Benoit

Ferienwohnungen Benoit

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Benoit. Ferienwohnungen Benoit offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Benoit se nachází ve městě Heimbach (Německo - Severní Porýní-Vestfálsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)