Hledat

Ubytování

Steinhof Apartmány

16 Wäldenstraße, 77704 Oberkirch, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Steinhof. Located in Oberkirch, 37 km from Freudenstadt, Steinhof provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Steinhof se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Steinhof

Each unit comes with a balcony, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. The apartment offers a children's playground. A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go cycling nearby. The nearest airport is Baden Airpark Airport, 59 km from the accommodation. Located in Oberkirch, 37 km from Freudenstadt, Steinhof provides a restaurant and free WiFi. Strasbourg is 34 km from Steinhof, while Baiersbronn is 44 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Restaurace
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Steinhof

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Lístky na veřejnou dopravu
 • Trezor
 • Venkovní dětské hřiště
 • Stolní hry/puzzle
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Oberkirch

Ferienhaus Wunsch

9,8

Ferienhaus Wunsch

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wunsch. Set in Oberkirch in the Baden-Württemberg region, Ferienhaus Wunsch has a patio and garden views. Ubytování Ferienhaus Wunsch se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Danner - Moosblick

9,7

Ferienwohnung Danner - Moosblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Danner - Moosblick. Ferienwohnung Danner - Moosblick is situated in Oberkirch. Ubytování Ferienwohnung Danner - Moosblick se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Weinberg

9,7

Ferienwohnung am Weinberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Weinberg. Set in Oberkirch in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnung am Weinberg has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung am Weinberg se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahnhof Oberkirch

9,6

Bahnhof Oberkirch

Ubytování (Hotel) Bahnhof Oberkirch. Located in Oberkirch, Bahnhof Oberkirch features a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Ubytování Bahnhof Oberkirch se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Giedensbach

9,6

Ferienwohnungen Giedensbach

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Giedensbach. Located in Oberkirch in the Baden-Württemberg region, Ferienwohnungen Giedensbach provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Giedensbach se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hesselbach

9,5

Ferienwohnung Hesselbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hesselbach. Ferienwohnung Hesselbach is situated in Oberkirch. The accommodation is 35 km from Freudenstadt, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Ferienwohnung Hesselbach se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko).

Sibylls Landpartie

9,4

Sibylls Landpartie

Ubytování (Apartmány) Sibylls Landpartie. Located in Oberkirch, 48 km from Rust, Sibylls Landpartie provides a garden and free WiFi. Ubytování Sibylls Landpartie se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Die Alm

9,3

Hotel Die Alm

Ubytování (Hotel) Hotel Die Alm. Offering a large garden, a terrace, and free WiFi internet access, Hotel Die Alm is quietly located in Oberkirch. Ubytování Hotel Die Alm se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pflugwirts Hotel und Gasthaus

9,3

Pflugwirts Hotel und Gasthaus

Ubytování (Hotel) Pflugwirts Hotel und Gasthaus. Pflugwirts Hotel und Gasthaus is located in Oberkirch, in the edge of the picturesque Black Forest. Ubytování Pflugwirts Hotel und Gasthaus se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Huber

9,2

Ferienhof Huber

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Huber. Located in Oberkirch, 37 km from Freudenstadt, Ferienhof Huber provides a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Ferienhof Huber se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schauenburgblick

9,1

Ferienwohnung Schauenburgblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schauenburgblick. Ferienwohnung Schauenburgblick is a self-catering accommodation located in Oberkirch. Accommodation will provide you with a TV, a balcony and a DVD player. Ubytování Ferienwohnung Schauenburgblick se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grüner Ausblick

9

Grüner Ausblick

Ubytování (Apartmán) Grüner Ausblick. Grüner Ausblick is set in Oberkirch. The property is 30 km from Freudenstadt and free private parking is offered. Ubytování Grüner Ausblick se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Rose

9

Hotel-Gasthof Rose

Ubytování (Penzion) Hotel-Gasthof Rose. This accommodation in the Black Forest features spacious rooms, free WiFi, free parking and a skittle alley. Ubytování Hotel-Gasthof Rose se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Salmen

8,9

Landhotel Salmen

Ubytování (Hotel) Landhotel Salmen. Offering a modern spa, fine Baden cuisine, and country-style rooms with free WiFi access, this non-smoking, 3-star hotel is quietly located in the... Ubytování Landhotel Salmen se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pfauen

8,9

Gasthof Pfauen

Ubytování (Penzion) Gasthof Pfauen. This family-run guest house offers seasonal food and free parking. Ubytování Gasthof Pfauen se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Rebstock

8,9

Landhotel Rebstock

Ubytování (Hotel) Landhotel Rebstock. This 3-star hotel lies in the Black Forest, between Oberkirch and the French border close to Strassburg. Ubytování Landhotel Rebstock se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Innenstadt

8,8

Ferienwohnung Innenstadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Innenstadt. Ferienwohnung Innenstadt is situated in Oberkirch. The accommodation is 42 km from Baiersbronn, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Ferienwohnung Innenstadt se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hermine

8,8

Gästehaus Hermine

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hermine. Gästehaus Hermine is located in Oberkirch. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Gästehaus Hermine se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obere Linde

8,7

Obere Linde

Ubytování (Hotel) Obere Linde. This romantic 4-star hotel is a beautiful half-timbered building set among vineyards, in the Black Forest town of Oberkirch. Ubytování Obere Linde se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus am Berg

8,5

Hotel Haus am Berg

Ubytování (Hotel) Hotel Haus am Berg. This traditional, hotel lies in the hills surrounding picturesque Oberkirch in Baden-Württemberg, a 15-minute walk from the train station and enjoying... Ubytování Hotel Haus am Berg se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Renchtalblick

8,5

Hotel Renchtalblick

Ubytování (Hotel) Hotel Renchtalblick. Hotel Renchtalblick in Oberkirch provides fantastic views here in the Black Forest. Ubytování Hotel Renchtalblick se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Pflug

8,4

Hotel Restaurant Pflug

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Pflug. This family-run hotel in Oberkirch offers a terrace, a garden and a restaurant. It is a good base for exploring the Black Forest nature park. Ubytování Hotel Restaurant Pflug se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Schwanen

7,9

Gasthaus Schwanen

Ubytování (Penzion) Gasthaus Schwanen. Centrally located in the Nußbach district, this guest house is just a 5-minute drive from Oberkirch. Ubytování Gasthaus Schwanen se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Sonne

7,2

Gasthof zur Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Sonne. Located in Oberkirch, Gasthof zur Sonne features a restaurant. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Gasthof zur Sonne se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment Oberkirch

Ferienapartment Oberkirch

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment Oberkirch. Situated in Oberkirch in the Baden-Württemberg region, Ferienapartment Oberkirch features a terrace and mountain views. Ubytování Ferienapartment Oberkirch se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grimmersberg

Grimmersberg

Ubytování (Apartmán) Grimmersberg. Grimmersberg is set in Oberkirch. The property features garden views and is 27 km from Strasbourg. Ubytování Grimmersberg se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grimmersberg

Grimmersberg

Ubytování (Apartmán) Grimmersberg. Grimmersberg is set in Oberkirch. The accommodation is 39 km from Rust, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Grimmersberg se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko).

Waldpension Hengsthof

Waldpension Hengsthof

Ubytování (Penzion) Waldpension Hengsthof. Featuring a garden, Waldpension Hengsthof is set in Oberkirch. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Waldpension Hengsthof se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Cipolla

Ferienwohnung Cipolla

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Cipolla. Ferienwohnung Cipolla is situated in Oberkirch and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Cipolla se nachází ve městě Oberkirch (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)