Hledat

Ubytování

Stella Maris Olpenitz Botel

24376 Olpenitz, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Botel) Stella Maris Olpenitz. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Stella Maris Olpenitz is a 5-star property boasting free WiFi. Ubytování Stella Maris Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Stella Maris Olpenitz

Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Stella Maris Olpenitz is a 5-star property boasting free WiFi. Flensburg is 50 km from Stella Maris Olpenitz, while Schleswig is 41 km from the property. The accommodation is 31 km from Eckernförde. The boat offers a sauna. The boat is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Stella Maris Olpenitz

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Sušička
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Rádio
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Sauna
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Olpenitz

Achtern Schilf

9,8

Achtern Schilf

Ubytování (Prázdninový dům) Achtern Schilf. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Achtern Schilf has a patio and sea views. Ubytování Achtern Schilf se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenwelt

9,8

Hafenwelt

Ubytování (Apartmán) Hafenwelt. Boasting accommodation with a balcony, Hafenwelt is set in Olpenitz. The property has sea views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Hafenwelt se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tokai

9,7

Tokai

Ubytování (Prázdninový dům) Tokai. Boasting a restaurant, barbecue facilities, and a terrace, Tokai features accommodation in Olpenitz with free WiFi and sea views. Ubytování Tokai se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,7

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninové domy) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seemöwe im Molenhuus

9,7

Seemöwe im Molenhuus

Ubytování (Apartmán) Seemöwe im Molenhuus. Boasting a spa bath, Seemöwe im Molenhuus is set in Olpenitz. Ubytování Seemöwe im Molenhuus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Sea You

9,7

Sea You

Ubytování (Prázdninový dům) Sea You. Sea You, a property with barbecue facilities, is located in Olpenitz, 2.3 km from Schonhagen Beach. Ubytování Sea You se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Küstenküche

9,6

Küstenküche

Ubytování (Apartmán) Küstenküche. Featuring a spa bath, Küstenküche is located in Olpenitz. Ubytování Küstenküche se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09

9,6

Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09. Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09 is located in Olpenitz. Ubytování Two-Bedroom Apartment OstseeResort Olpenitz with Sea View 09 se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oceanhouse

9,5

Oceanhouse

Ubytování (Apartmán) Oceanhouse. Located in Olpenitz,this maisonette style apartment offers quiet environment with views over the nature conservation area of Schlei, a narrow inlet of the... Ubytování Oceanhouse se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse

9,5

Penthouse

Ubytování (Apartmán) Penthouse. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Penthouse features a patio and sea views. Ubytování Penthouse se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumzeit auf der Ostsee

9,5

Traumzeit auf der Ostsee

Ubytování (Apartmán) Traumzeit auf der Ostsee. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Traumzeit auf der Ostsee features a patio and sea views. Ubytování Traumzeit auf der Ostsee se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Long Island

9,5

Long Island

Ubytování (Apartmán) Long Island. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Long Island features a garden. Ubytování Long Island se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Cloud 1

9,5

Sea Cloud 1

Ubytování (Apartmán) Sea Cloud 1. Sea Cloud 1 is located in Olpenitz and offers a garden and a terrace. Ubytování Sea Cloud 1 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostseeflair

9,5

Ostseeflair

Ubytování (Apartmán) Ostseeflair. Boasting a spa bath, Ostseeflair is set in Olpenitz. Ubytování Ostseeflair se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Ankerlicht

9,4

Schwimmendes Haus Ankerlicht

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Ankerlicht. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Ankerlicht has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Ankerlicht se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mehrblick

9,4

Mehrblick

Ubytování (Apartmán) Mehrblick. Featuring accommodation with a balcony, Mehrblick is set in Olpenitz. The apartment features sea views and is 9 km from Kappeln. Ubytování Mehrblick se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ostsee Koje

9,4

Ostsee Koje

Ubytování (Apartmán) Ostsee Koje. Boasting a spa bath, Ostsee Koje is situated in Olpenitz. Ubytování Ostsee Koje se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenheimat

9,4

Hafenheimat

Ubytování (Apartmán) Hafenheimat. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Hafenheimat features a patio and sea views. Ubytování Hafenheimat se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wind und Wasser

9,4

Wind und Wasser

Ubytování (Apartmán) Wind und Wasser. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Wind und Wasser features a balcony and sea views. Ubytování Wind und Wasser se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bay Watch

9,4

Bay Watch

Ubytování (Apartmán) Bay Watch. Featuring a spa bath, Bay Watch is located in Olpenitz. Ubytování Bay Watch se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,4

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz is set in Olpenitz and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meerhaus 18

9,4

Meerhaus 18

Ubytování (Apartmán) Meerhaus 18. Boasting a spa bath, Meerhaus 18 is located in Olpenitz. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Meerhaus 18 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeresrauschen

9,4

Meeresrauschen

Ubytování (Prázdninový dům) Meeresrauschen. Featuring a spa bath, Meeresrauschen is located in Olpenitz. Ubytování Meeresrauschen se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meeresbrise

9,4

Meeresbrise

Ubytování (Apartmán) Meeresbrise. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Meeresbrise features a balcony and sea views. Ubytování Meeresbrise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Musica

9,4

Musica

Ubytování (Apartmán) Musica. Featuring a sauna, Musica is located in Olpenitz. The accommodation is 31 km from Eckernförde, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Musica se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SchleiZeit

9,4

SchleiZeit

Ubytování (Prázdninový dům) SchleiZeit. SchleiZeit is set in Olpenitz and offers a garden and a terrace. Ubytování SchleiZeit se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bootshaus

9,3

Bootshaus

Ubytování (Apartmán) Bootshaus. Boasting a spa bath, Bootshaus is set in Olpenitz. The accommodation is 31 km from Eckernförde, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Bootshaus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Natea

9,3

Schwimmendes Haus Natea

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Natea. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Natea has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Natea se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

An der Ostsee 17

9,3

An der Ostsee 17

Ubytování (Prázdninový dům) An der Ostsee 17. An der Ostsee 17 is located in Olpenitz and offers a restaurant. Ubytování An der Ostsee 17 se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kunterbunt

9,3

Villa Kunterbunt

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kunterbunt. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Villa Kunterbunt features a garden. Ubytování Villa Kunterbunt se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OstseeBrise

9,3

OstseeBrise

Ubytování (Apartmán) OstseeBrise. Located 40 km from Flensburg, OstseeBrise offers pet-friendly accommodation in Olpenitz. OstseeBrise features views of the sea and is 39 km from Kiel. Ubytování OstseeBrise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaue Brise

9,3

Blaue Brise

Ubytování (Prázdninový dům) Blaue Brise. Blaue Brise is set in Olpenitz and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Blaue Brise se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seepferdchen im Molenhuus

9,3

Seepferdchen im Molenhuus

Ubytování (Apartmán) Seepferdchen im Molenhuus. Located in Olpenitz, just 2.8 km from Schonhagen Beach, Seepferdchen im Molenhuus provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Seepferdchen im Molenhuus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina Sunset East

9,3

Marina Sunset East

Ubytování (Apartmán) Marina Sunset East. Located in Olpenitz, Marina Sunset East provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features lake views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Marina Sunset East se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleine Freiheit

9,3

Kleine Freiheit

Ubytování (Apartmán) Kleine Freiheit. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Kleine Freiheit has a garden. Ubytování Kleine Freiheit se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ahoi Lodge

9,3

Ahoi Lodge

Ubytování (Apartmán) Ahoi Lodge. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Ahoi Lodge features a patio and sea views. Ubytování Ahoi Lodge se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

9,3

Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz. Featuring a sauna, Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz is set in Olpenitz. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in OstseeResort Olpenitz se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Schleikubus

9,2

Schwimmendes Haus Schleikubus

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Schleikubus. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Schleikubus features a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Schleikubus se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Pearl

9,2

Sea Pearl

Ubytování (Apartmán) Sea Pearl. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Sea Pearl features a garden. Ubytování Sea Pearl se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silbermöwe

9,2

Silbermöwe

Ubytování (Prázdninový dům) Silbermöwe. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Silbermöwe has a patio and sea views. Ubytování Silbermöwe se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros

9,2

Albatros

Ubytování (Apartmán) Albatros. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Albatros has a patio and sea views. Ubytování Albatros se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus 10 Grad Ost

9,2

Schwimmendes Haus 10 Grad Ost

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus 10 Grad Ost. Situated in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus 10 Grad Ost has a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus 10 Grad Ost se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwimmendes Haus Biscaya

9,2

Schwimmendes Haus Biscaya

Ubytování (Prázdninový dům) Schwimmendes Haus Biscaya. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Schwimmendes Haus Biscaya features a patio and sea views. Ubytování Schwimmendes Haus Biscaya se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marinablick

9,2

Marinablick

Ubytování (Apartmán) Marinablick. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Marinablick has a balcony and sea views. Ubytování Marinablick se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strand-Lodge

9,2

Strand-Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Strand-Lodge. Featuring a sauna, Strand-Lodge is located in Olpenitz. Ubytování Strand-Lodge se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lee

9,2

Lee

Ubytování (Apartmán) Lee. Set in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Lee has a balcony and sea views. The apartment features lake views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Lee se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hafenkieker

9,2

Hafenkieker

Ubytování (Apartmán) Hafenkieker. Boasting a spa bath, Hafenkieker is set in Olpenitz. Ubytování Hafenkieker se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sailors View

9,2

Sailors View

Ubytování (Apartmán) Sailors View. Boasting accommodation with a balcony, Sailors View is situated in Olpenitz. The apartment has sea views and is 8 km from Kappeln. Ubytování Sailors View se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barbara

9,2

Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) Barbara. Located in Olpenitz in the Schleswig-Holstein region, Barbara features a garden. Ubytování Barbara se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hus Twustern

9,2

Hus Twustern

Ubytování (Apartmán) Hus Twustern. Boasting a spa bath, Hus Twustern is set in Olpenitz. Ubytování Hus Twustern se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Bay

9,1

Sea Bay

Ubytování (Apartmán) Sea Bay. Boasting a spa bath, Sea Bay is situated in Olpenitz. Ubytování Sea Bay se nachází ve městě Olpenitz (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)