Hledat

Ubytování

Sternen Bohlingen Aparthotel Aparthotel

Bohlinger Dorfstraße 12, 78224 Singen, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Sternen Bohlingen Aparthotel. Set in Singen in the Baden-Württemberg region, Sternen Bohlingen Aparthotel offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access... Ubytování Sternen Bohlingen Aparthotel se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Sternen Bohlingen Aparthotel

Guests at the aparthotel can enjoy hiking and cycling nearby, or make the most of the garden. Set in Singen in the Baden-Württemberg region, Sternen Bohlingen Aparthotel offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. The nearest airport is Friedrichshafen Airport, 75 km from the accommodation. A stovetop and coffee machine are also featured. Stadthalle Singen is 8 km from Sternen Bohlingen Aparthotel. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a dining area, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom with shower and a hairdryer.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Sternen Bohlingen Aparthotel

 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Láhev vody
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Sauna
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Bankomat
 • Turistické informace
 • Televizní programy pro děti
 • Denní úklid
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Singen

FeWo Weitblick

9,7

FeWo Weitblick

Ubytování (Apartmán) FeWo Weitblick. Featuring mountain views, FeWo Weitblick is located in Singen, around 8 km from Stadthalle Singen. Ubytování FeWo Weitblick se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwartz

9,5

Ferienwohnung Schwartz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwartz. Boasting garden views, Ferienwohnung Schwartz offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.9 km from Stadthalle Singen. Ubytování Ferienwohnung Schwartz se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo - bei Tati 95qm

9,5

FeWo - bei Tati 95qm

Ubytování (Apartmán) FeWo - bei Tati 95qm. Featuring mountain views, FeWo - bei Tati 95qm provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.7 km from Stadthalle Singen. Ubytování FeWo - bei Tati 95qm se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PRIMERA Apartments

9,4

PRIMERA Apartments

Ubytování (Aparthotel) PRIMERA Apartments. Located 1.4 km from Stadthalle Singen, PRIMERA Apartments offers a shared lounge, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování PRIMERA Apartments se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliches ZUHAUSE fühlen

9,3

Gemütliches ZUHAUSE fühlen

Ubytování (Apartmán) Gemütliches ZUHAUSE fühlen. Gemütliches ZUHAUSE fühlen, a property with a garden and a terrace, is set in Singen, 2.4 km from Stadthalle Singen. Ubytování Gemütliches ZUHAUSE fühlen se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Krone Überlingen am Ried

9,2

Hotel Krone Überlingen am Ried

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Überlingen am Ried. Just 5 km from the city of Singen in Überlingen am Ried, this hotel offers free Wi-Fi, a daily breakfast buffet and non-smoking rooms. Ubytování Hotel Krone Überlingen am Ried se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zapa

9

Hotel Zapa

Ubytování (Hotel) Hotel Zapa. Set in Singen and with Stadthalle Singen reachable within 8 km, Hotel Zapa offers express check-in and check-out, non-smoking rooms, a garden, free WiFi... Ubytování Hotel Zapa se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FW-Siegel

9

FW-Siegel

Ubytování (Apartmán) FW-Siegel. Set in Singen, 1.2 km from Stadthalle Singen, FW-Siegel offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování FW-Siegel se nachází ve městě (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hewenblick

8,9

Ferienwohnung Hewenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hewenblick. Boasting garden views, Ferienwohnung Hewenblick provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Stadthalle Singen. Ubytování Ferienwohnung Hewenblick se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlegel

8,8

Ferienwohnung Schlegel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlegel. Ferienwohnung Schlegel is located in Singen. Providing free private parking, the apartment is 3.2 km from Stadthalle Singen. Ubytování Ferienwohnung Schlegel se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Hotel Lamm

8,8

Best Western Hotel Lamm

Ubytování (Hotel) Best Western Hotel Lamm. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází jen kousek pěšky od centra města Singen s mnoha obchodními sídly. Ubytování Best Western Hotel Lamm se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Trezor

8,7

Hotel Trezor

Ubytování (Hotel) Hotel Trezor. Situated in Singen, Hotel Trezor is 2.3 km from Stadthalle Singen. Featuring a bar, this hotel has air-conditioned rooms with a private bathroom. Ubytování Hotel Trezor se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ziegler

8,7

Ferienwohnung Ziegler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ziegler. Ferienwohnung Ziegler in Singen offers accommodation with free WiFi, 7 km from Stadthalle Singen. Ubytování Ferienwohnung Ziegler se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Art & Style

8,7

Hostel Art & Style

Ubytování (Hostel) Hostel Art & Style. Hostel Art & Style se nachází ve městě Singen a 1,8 km od haly Stadthalle Singen. Ubytování Hostel Art & Style se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moor Apartment 16

8,4

Moor Apartment 16

Ubytování (Apartmán) Moor Apartment 16. Featuring city views, Moor Apartment 16 features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.1 km from Stadthalle Singen. Ubytování Moor Apartment 16 se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn Express Singen

8,3

Holiday Inn Express Singen

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Express Singen. Tento moderní hotel v centru města Singen nabízí dobře vybavené pokoje a výborné spojení s dálnicí A81, jen kousek od švýcarských hranic a Bodamského... Ubytování Holiday Inn Express Singen se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moor Apartment 12

8,2

Moor Apartment 12

Ubytování (Apartmán) Moor Apartment 12. Situated in Singen, 3.7 km from Stadthalle Singen, Moor Apartment 12 features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Moor Apartment 12 se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhaus

8

Hotel Jägerhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhaus. Tento hotel se nachází mezi Bodamským jezerem a pohořím Černý les a mezi řekami Rýn a Dunaj. Ubytování Hotel Jägerhaus se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel im Hegau Tower

7,9

Hotel im Hegau Tower

Ubytování (Hotel) Hotel im Hegau Tower. Offering a free Wi-Fi hotspot and stylish rooms, this design hotel is located on the 7th floor of the Hegau Tower skyscraper in Singen. Ubytování Hotel im Hegau Tower se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Hotel Relax

7,5

Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Relax. Dobře udržovaný obchodní Hotel Relax vás uchvátí výhodnou polohou v průmyslové části města Singen Süd, 8 km od Bodamského jezera. Ubytování Hotel Relax se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Emily

Ferienwohnung Emily

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Emily. Ferienwohnung Emily is situated in Singen. It is set 5 km from Stadthalle Singen and offers free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Emily se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schlegel

Ferienwohnung Schlegel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlegel. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Ferienwohnung Schlegel is located in Singen. Ubytování Ferienwohnung Schlegel se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko).

Flohrs Ferienwohnung

Flohrs Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Flohrs Ferienwohnung. Flohrs Ferienwohnung in Singen features accommodation with free WiFi, 5 km from Stadthalle Singen. This apartment offers a terrace. Ubytování Flohrs Ferienwohnung se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Apartment Singen

City Apartment Singen

Ubytování (Apartmán) City Apartment Singen. Situated in Singen, just 500 metres from Stadthalle Singen, City Apartment Singen features accommodation with free WiFi. Ubytování City Apartment Singen se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sei glücklich am Bodensee

Sei glücklich am Bodensee

Ubytování (Prázdninový dům) Sei glücklich am Bodensee. Located in Singen, Sei glücklich am Bodensee provides accommodation with a balcony and free WiFi. Situated 2. Ubytování Sei glücklich am Bodensee se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alina

Ferienwohnung Alina

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alina. Ferienwohnung Alina offers accommodation in Singen, 7 km from Stadthalle Singen. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung Alina se nachází ve městě Singen (Německo - Bádensko-Württembersko).