Hledat

Ubytování

Storchenhof Apartmány

Karl-Hamann-str.13, 23701 Eutin, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Storchenhof. Storchenhof is a self-catering accommodation located in Süsel, 15 km from the Baltic Sea. Ubytování Storchenhof se nachází ve městě (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Storchenhof

Free WiFi internet access is available throughout the apartments, and there is a view of the garden. Activities in the surrounding area include cycling, hiking and fishing. There is a living room with a flat-screen TV, and a bathroom with a hairdryer. It is 3. The apartments at Storchenhof include 2 separate bedrooms, and a fully equipped kitchen. Storchenhof is a self-catering accommodation located in Süsel, 15 km from the Baltic Sea. At Storchenhof you will find a sauna, barbecue facilities and a children’s playground. 5 km from Eutin Train Station, and it is a 15-minute drive to the A1 motorway. The property offers free private parking on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Storchenhof

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Šipky
 • Stolní tenis
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Turistické informace
 • Stolní hry/puzzle
 • Dětské hřiště
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v německém městě Eutin

4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark, App 3 "wunnerbor"

10

4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark, App 3 "wunnerbor"

Ubytování (Apartmán) 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark, App 3 "wunnerbor". Set in Eutin in the Schleswig-Holstein region, 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark, App 3 "wunnerbor" features a patio and garden views. Ubytování 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark, App 3 "wunnerbor" se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark

9,6

4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark

Ubytování (Apartmán) 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark. 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark is set in Eutin and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování 4 Sterne Wohnen "Zum alten Forsthof" am Schlosspark se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am See

9,5

Ferienwohnung am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am See. Boasting accommodation with a terrace, Ferienwohnung am See is located in Eutin. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung am See se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quartier 29 _ Feriensuiten an der

9,4

Quartier 29 _ Feriensuiten an der

Ubytování (Apartmány) Quartier 29 _ Feriensuiten an der. Set in Eutin, Quartier 29 _ Feriensuiten an der offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Quartier 29 _ Feriensuiten an der se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sommerwind

9,4

Sommerwind

Ubytování (Apartmán) Sommerwind. Sommerwind is located in Eutin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property features garden views and is 46 km from Kiel. Ubytování Sommerwind se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Ferienwohnung in Sielbeck

9,3

Schöne Ferienwohnung in Sielbeck

Ubytování (Apartmán) Schöne Ferienwohnung in Sielbeck. Situated in Eutin in the Schleswig-Holstein region, Schöne Ferienwohnung in Sielbeck has a terrace and lake views. Ubytování Schöne Ferienwohnung in Sielbeck se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Voss-Haus

9,2

Voss-Haus

Ubytování (Aparthotel) Voss-Haus. Voss-Haus is set in Eutin. All units come with a seating area, a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom with a hairdryer and shower. Ubytování Voss-Haus se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am See - Park

9,2

Ferienwohnung am See - Park

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am See - Park. Situated in Eutin, Ferienwohnung am See - Park features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has lake views and is 46 km from Kiel. Ubytování Ferienwohnung am See - Park se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quartier 29

9

Quartier 29

Ubytování (Aparthotel) Quartier 29. Quartier 29 is located in Eutin. The aparthotel offers a seating area with a flat-screen TV and a private bathroom with a hairdryer, free toiletries and... Ubytování Quartier 29 se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amalia

8,8

Villa Amalia

Ubytování (Apartmán) Villa Amalia. Set in Eutin in the Schleswig-Holstein region, Villa Amalia features a terrace and garden views. Ubytování Villa Amalia se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EUT-IN Hotel Alte Straßenmeisterei

8,5

EUT-IN Hotel Alte Straßenmeisterei

Ubytování (Penzion) EUT-IN Hotel Alte Straßenmeisterei. This hotel offers spacious rooms with terraces, free Wi-Fi and free parking. Ubytování EUT-IN Hotel Alte Straßenmeisterei se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension zur Post

8,4

Pension zur Post

Ubytování (Apartmány) Pension zur Post. Pension zur Post is located in Eutin. The units come with tiled floors and feature a fully equipped kitchenette with a microwave, a flat-screen TV with... Ubytování Pension zur Post se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterkunft am Hang

8,3

Unterkunft am Hang

Ubytování (Apartmán) Unterkunft am Hang. Unterkunft am Hang is situated in Eutin and offers a garden. It features free WiFi and a terrace. Ubytování Unterkunft am Hang se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 'SeeSchloss am Kellersee'

7,9

Hotel 'SeeSchloss am Kellersee'

Ubytování (Hotel) Hotel 'SeeSchloss am Kellersee'. Set directly on lake Kellersee, this hotel in Eutin boasts a beautiful garden and easy access to the sports and leisure opportunities of Holstein... Ubytování Hotel 'SeeSchloss am Kellersee' se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blick zum See

7,2

Ferienwohnung Blick zum See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blick zum See. Offering free WiFi, Ferienwohnung Blick zum See is set on the beachfront in Eutin. The property features lake views and is 46 km from Kiel. Ubytování Ferienwohnung Blick zum See se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus 13 Eutin

Haus 13 Eutin

Ubytování (Prázdninový dům) Haus 13 Eutin. Situated in Eutin in the Schleswig-Holstein region, Haus 13 Eutin has a garden. The accommodation is 38 km from Kiel. Ubytování Haus 13 Eutin se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Kellersee

Ferienwohnung am Kellersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Kellersee. Ferienwohnung am Kellersee is located in Eutin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Ferienwohnung am Kellersee se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung 4 Familie Ramm

Ferienwohnung 4 Familie Ramm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 4 Familie Ramm. Located in Eutin in the Schleswig-Holstein region, Ferienwohnung 4 Familie Ramm has a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung 4 Familie Ramm se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlquartier Louisenlust

Wohlfühlquartier Louisenlust

Ubytování (Apartmán) Wohlfühlquartier Louisenlust. Situated in Eutin in the Schleswig-Holstein region, Wohlfühlquartier Louisenlust features a terrace and garden views. Ubytování Wohlfühlquartier Louisenlust se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hubertushöhe

Ferienwohnung Hubertushöhe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubertushöhe. Ferienwohnung Hubertushöhe is located in Eutin and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytování Ferienwohnung Hubertushöhe se nachází ve městě Eutin (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).