Hledat

Ubytování

Strand-Hotel Hotel

Edo-Wiemken-Straße 59, 26316 Varel, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Strand-Hotel. The Strand-Hotel in Varel offers wonderful sea views, a free breakfast buffet and free parking. Ubytování Strand-Hotel se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Strand-Hotel

Wi-Fi internet access is available for an extra charge. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Varel. The A29 motorway can be reached in 10 minutes. It is a 2-minute walk from a sandy beach of the Jadebusen bay. The Strand-Hotel in Varel offers wonderful sea views, a free breakfast buffet and free parking. On clear days, Wilhelmshaven can be seen from here. The Strand-Hotel's restaurant offers traditional meals and views of the North Sea. The bright rooms of the Strand-Hotel include a safe and satellite TV. Some rooms feature a balcony or terrace with sea views.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Pláž

Vybavení ubytování Strand-Hotel

 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Láhev vody
 • Restaurace
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bankomat
 • Čištění bot
 • Minimarket v objektu
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Trezor
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v německém městě Varel

Exklusive Apartments in der Villa Eule

9,9

Exklusive Apartments in der Villa Eule

Ubytování (Apartmány) Exklusive Apartments in der Villa Eule. Offering a barbecue and views of the garden, Exklusive Apartments in der Villa Eule is situated in Varel in the Lower-Saxony Region, 34 km from... Ubytování Exklusive Apartments in der Villa Eule se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gartentraum

9,9

Gartentraum

Ubytování (Apartmán) Gartentraum. Gartentraum is located in Varel and offers free bikes and a terrace. The property is 50 km from Wangerooge and free private parking is featured. Ubytování Gartentraum se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Carolin Dangast

9,7

Haus Carolin Dangast

Ubytování (Apartmán) Haus Carolin Dangast. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Haus Carolin Dangast has a terrace and garden views. Ubytování Haus Carolin Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reiterhof Jägersburg Ferienwohnung

9,5

Reiterhof Jägersburg Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Reiterhof Jägersburg Ferienwohnung. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Reiterhof Jägersburg Ferienwohnung features a balcony and garden views. Ubytování Reiterhof Jägersburg Ferienwohnung se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Villa Wohntraum

9,3

Ferienwohnung Villa Wohntraum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Villa Wohntraum. Ferienwohnung Villa Wohntraum is set in Varel and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Villa Wohntraum se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kunst und Meer

9,3

Kunst und Meer

Ubytování (Apartmán) Kunst und Meer. Kunst und Meer is situated in Varel and offers water sports facilities. Ubytování Kunst und Meer se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindenhof-Dangast

9,2

Lindenhof-Dangast

Ubytování (Apartmány) Lindenhof-Dangast. Located in Varel, 47 km from Wangerooge, Lindenhof-Dangast provides a garden and free WiFi. Ubytování Lindenhof-Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Graf Bentinck

9,1

Hotel Graf Bentinck

Ubytování (Hotel) Hotel Graf Bentinck. Situated in Varel, Hotel Graf Bentinck features free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Graf Bentinck se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordseehaus Dangast

8,9

Nordseehaus Dangast

Ubytování (Apartmán) Nordseehaus Dangast. Nordseehaus Dangast is set in Dangast and offers a garden and a terrace. Ubytování Nordseehaus Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dangasteroase

8,8

Ferienwohnung Dangasteroase

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dangasteroase. Ferienwohnung Dangasteroase is located in Dangast and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Dangasteroase se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buhne 2, Am Alten Deich 26

8,6

Apartment Buhne 2, Am Alten Deich 26

Ubytování (Apartmán) Apartment Buhne 2, Am Alten Deich 26. Located in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Buhne 2, Am Alten Deich 26 features a patio. Ubytování Apartment Buhne 2, Am Alten Deich 26 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tinyhaus 1 Dangast

8,6

Tinyhaus 1 Dangast

Ubytování (Prázdninový dům) Tinyhaus 1 Dangast. Located in Varel in the Lower-Saxony region, Tinyhaus 1 Dangast features a terrace. Ubytování Tinyhaus 1 Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdgeschoss Wohnung Watt'n Meer mit Garten in Dangast

8,3

Erdgeschoss Wohnung Watt'n Meer mit Garten in Dangast

Ubytování (Apartmán) Erdgeschoss Wohnung Watt'n Meer mit Garten in Dangast. Boasting a garden and a terrace, Erdgeschoss Wohnung Watt'n Meer mit Garten in Dangast offers accommodation in Varel with free WiFi and garden views. Ubytování Erdgeschoss Wohnung Watt'n Meer mit Garten in Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlikkerhuus

8,3

Schlikkerhuus

Ubytování (Apartmán) Schlikkerhuus. Offering a restaurant and a café serving a selection of cakes, Schlikkerhuus is located in the Friesland town of Varel. Ubytování Schlikkerhuus se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AAR Nordsee Appartement

8,2

AAR Nordsee Appartement

Ubytování (Apartmán) AAR Nordsee Appartement. Located in Varel in the Lower-Saxony region, AAR Nordsee Appartement has a balcony and garden views. Ubytování AAR Nordsee Appartement se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Upstalsboom Landhotel Friesland

8,2

Upstalsboom Landhotel Friesland

Ubytování (Hotel) Upstalsboom Landhotel Friesland. Tento hotel se nachází u jezera Mühlenteich, 10 km od pobřeží Severního moře. Nabízí prostorné pokoje a lázně s krytým bazénem. Ubytování Upstalsboom Landhotel Friesland se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stayhome Varel

8,2

Stayhome Varel

Ubytování (Apartmán) Stayhome Varel. Stayhome Varel is located in Varel and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Stayhome Varel se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Up´n Diek

8

Hotel Up´n Diek

Ubytování (Hotel) Hotel Up´n Diek. Located on the beachfront in Dangast and featuring a restaurant, Hotel Up´n Diek has free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Up´n Diek se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tinyhouse2 Dangast /Varel

8

Tinyhouse2 Dangast /Varel

Ubytování (Prázdninový dům) Tinyhouse2 Dangast /Varel. Boasting accommodation with a patio, Tinyhouse2 Dangast /Varel is situated in Varel. The property has garden views and is 48 km from Wangerooge. Ubytování Tinyhouse2 Dangast /Varel se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dangast

7,9

Ferienwohnung Dangast

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dangast. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Ferienwohnung Dangast has a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maritim, Am Alten Deich 18

Apartment Maritim, Am Alten Deich 18

Ubytování (Apartmán) Apartment Maritim, Am Alten Deich 18. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Maritim, Am Alten Deich 18 has a patio. Ubytování Apartment Maritim, Am Alten Deich 18 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gönn' Dir - [#120262]

Gönn' Dir - [#120262]

Ubytování (Prázdninový dům) Gönn' Dir - [#120262]. Gönn' Dir - [#120262] is located in Varel and offers a garden and a terrace. Ubytování Gönn' Dir - [#120262] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordsee Park Haus 13 Kaptains Huus

Nordsee Park Haus 13 Kaptains Huus

Ubytování (Prázdninový dům) Nordsee Park Haus 13 Kaptains Huus. Located in Varel in the Lower-Saxony region, Nordsee Park Haus 13 Kaptains Huus features a garden. Ubytování Nordsee Park Haus 13 Kaptains Huus se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House "Camps Bay" - [#109330]

Beach House "Camps Bay" - [#109330]

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House "Camps Bay" - [#109330]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Beach House "Camps Bay" - [#109330] has a terrace. Ubytování Beach House "Camps Bay" - [#109330] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandloft-Frieshörn - [#109409]

Strandloft-Frieshörn - [#109409]

Ubytování (Apartmán) Strandloft-Frieshörn - [#109409]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Strandloft-Frieshörn - [#109409] has a terrace. Ubytování Strandloft-Frieshörn - [#109409] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Freonskip - [#124872]

Loft Freonskip - [#124872]

Ubytování (Apartmán) Loft Freonskip - [#124872]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Loft Freonskip - [#124872] has a balcony and sea views. Ubytování Loft Freonskip - [#124872] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Traumstuuv, Am Alten Deich 13c

Haus Traumstuuv, Am Alten Deich 13c

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Traumstuuv, Am Alten Deich 13c. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Haus Traumstuuv, Am Alten Deich 13c has a patio. Ubytování Haus Traumstuuv, Am Alten Deich 13c se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Somerset - [#127976]

Somerset - [#127976]

Ubytování (Prázdninový dům) Somerset - [#127976]. Somerset - [#127976] is set in Varel. The accommodation is 49 km from Wangerooge, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Somerset - [#127976] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MeerTau Dangast

MeerTau Dangast

Ubytování (Apartmán) MeerTau Dangast. Situated in Varel, MeerTau Dangast offers bar, free WiFi, an ATM, and a tour desk. The apartment has garden views and is 30 km from Bad Zwischenahn. Ubytování MeerTau Dangast se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko).

5-Sterne-Penthouse Glücksmomente, Am Alten Deich 20

5-Sterne-Penthouse Glücksmomente, Am Alten Deich 20

Ubytování (Apartmán) 5-Sterne-Penthouse Glücksmomente, Am Alten Deich 20. Set in Varel in the Lower-Saxony region, 5-Sterne-Penthouse Glücksmomente, Am Alten Deich 20 has a patio and sea views. Ubytování 5-Sterne-Penthouse Glücksmomente, Am Alten Deich 20 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nordsee Park Dangast Haus 6 Whg. 2 Strandläufer

Nordsee Park Dangast Haus 6 Whg. 2 Strandläufer

Ubytování (Apartmán) Nordsee Park Dangast Haus 6 Whg. 2 Strandläufer. Nordsee Park Dangast Haus 6 Whg. 2 Strandläufer is situated in Varel and offers a garden and a terrace. Ubytování Nordsee Park Dangast Haus 6 Whg. 2 Strandläufer se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Flair am Meer - [#109353]

Haus Flair am Meer - [#109353]

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Flair am Meer - [#109353]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Haus Flair am Meer - [#109353] has a terrace. Ubytování Haus Flair am Meer - [#109353] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fehnhuus, Am Alten Deich 11a

Haus Fehnhuus, Am Alten Deich 11a

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Fehnhuus, Am Alten Deich 11a. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Haus Fehnhuus, Am Alten Deich 11a features a garden. Ubytování Haus Fehnhuus, Am Alten Deich 11a se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wat'n Blick - [#109416]

Wat'n Blick - [#109416]

Ubytování (Apartmán) Wat'n Blick - [#109416]. Located in Varel in the Lower-Saxony region, Wat'n Blick - [#109416] features a balcony and sea views. Ubytování Wat'n Blick - [#109416] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Cottage - [#123753]

Rose Cottage - [#123753]

Ubytování (Prázdninový dům) Rose Cottage - [#123753]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Rose Cottage - [#123753] has a garden. Ubytování Rose Cottage - [#123753] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huus Freonskip - [#124868]

Huus Freonskip - [#124868]

Ubytování (Prázdninový dům) Huus Freonskip - [#124868]. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Huus Freonskip - [#124868] features a terrace. Ubytování Huus Freonskip - [#124868] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Strandhafer, Am Alten Deich 18, Haus 4 Whg. 6

Apartment Strandhafer, Am Alten Deich 18, Haus 4 Whg. 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Strandhafer, Am Alten Deich 18, Haus 4 Whg. 6. Located in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Strandhafer, Am Alten Deich 18, Haus 4 Whg. 6 features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Strandhafer, Am Alten Deich 18, Haus 4 Whg. 6 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Watt´n Glück, Am Alten Deich 26 (Parkplatz 92)

Apartment Watt´n Glück, Am Alten Deich 26 (Parkplatz 92)

Ubytování (Apartmán) Apartment Watt´n Glück, Am Alten Deich 26 (Parkplatz 92). Located in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Watt´n Glück, Am Alten Deich 26 (Parkplatz 92) features a balcony. Ubytování Apartment Watt´n Glück, Am Alten Deich 26 (Parkplatz 92) se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bayside Cottage - [#117485]

Bayside Cottage - [#117485]

Ubytování (Prázdninový dům) Bayside Cottage - [#117485]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Bayside Cottage - [#117485] has a terrace. Ubytování Bayside Cottage - [#117485] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnendeck, Am Alten Deich 22

Apartment Sonnendeck, Am Alten Deich 22

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnendeck, Am Alten Deich 22. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Sonnendeck, Am Alten Deich 22 features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Sonnendeck, Am Alten Deich 22 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MeerLeben, Am Alten Deich 28 (Parkplatz 114)

Apartment MeerLeben, Am Alten Deich 28 (Parkplatz 114)

Ubytování (Apartmán) Apartment MeerLeben, Am Alten Deich 28 (Parkplatz 114). Located in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment MeerLeben, Am Alten Deich 28 (Parkplatz 114) features a balcony. Ubytování Apartment MeerLeben, Am Alten Deich 28 (Parkplatz 114) se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See Altjuehrden

Haus am See Altjuehrden

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See Altjuehrden. Featuring barbecue facilities, Haus am See Altjuehrden offers accommodation in Varel with free WiFi and lake views. Ubytování Haus am See Altjuehrden se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEU Stadtvilla Marie Varel Dangast 4 Per.

NEU Stadtvilla Marie Varel Dangast 4 Per.

Ubytování (Apartmán) NEU Stadtvilla Marie Varel Dangast 4 Per.. Featuring a sauna, NEU Stadtvilla Marie Varel Dangast 4 Per. Is situated in Varel. Free WiFi is available. The accommodation is equipped with a kitchen. Ubytování NEU Stadtvilla Marie Varel Dangast 4 Per. se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko).

Jadeblick - [#127731]

Jadeblick - [#127731]

Ubytování (Apartmán) Jadeblick - [#127731]. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Jadeblick - [#127731] has a balcony and sea views. Ubytování Jadeblick - [#127731] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Villa Wunderbar Dangast am Jadebusen

Ferienhaus Villa Wunderbar Dangast am Jadebusen

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Villa Wunderbar Dangast am Jadebusen. Featuring free WiFi, Ferienhaus Villa Wunderbar Dangast am Jadebusen is situated on the beachfront in Varel. Ubytování Ferienhaus Villa Wunderbar Dangast am Jadebusen se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Meer Whg. 1 EG Edo-Wiemken-Str. 48, 75qm 4 Personen

Haus am Meer Whg. 1 EG Edo-Wiemken-Str. 48, 75qm 4 Personen

Ubytování (Apartmán) Haus am Meer Whg. 1 EG Edo-Wiemken-Str. 48, 75qm 4 Personen. Haus am Meer Whg. 1 EG Edo-Wiemken-Str. 48, 75qm 4 Personen is situated in Varel and offers a garden and a terrace. Ubytování Haus am Meer Whg. 1 EG Edo-Wiemken-Str. 48, 75qm 4 Personen se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leuchtturm, Am Alten Deich 16

Apartment Leuchtturm, Am Alten Deich 16

Ubytování (Apartmán) Apartment Leuchtturm, Am Alten Deich 16. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Leuchtturm, Am Alten Deich 16 has a patio. Ubytování Apartment Leuchtturm, Am Alten Deich 16 se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wind & Welle 1/7, Am Alten Deich 12 (Parkplatz 39)

Apartment Wind & Welle 1/7, Am Alten Deich 12 (Parkplatz 39)

Ubytování (Apartmán) Apartment Wind & Welle 1/7, Am Alten Deich 12 (Parkplatz 39). Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Apartment Wind & Welle 1/7, Am Alten Deich 12 (Parkplatz 39) has a balcony. Ubytování Apartment Wind & Welle 1/7, Am Alten Deich 12 (Parkplatz 39) se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deichblick, Frohn

Deichblick, Frohn

Ubytování (Apartmán) Deichblick, Frohn. Deichblick, Frohn is located in Varel. The accommodation is 49 km from Wangerooge. Ubytování Deichblick, Frohn se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko).

Kroontje - [#109405]

Kroontje - [#109405]

Ubytování (Apartmán) Kroontje - [#109405]. Situated in Varel in the Lower-Saxony region, Kroontje - [#109405] has a balcony. Ubytování Kroontje - [#109405] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boje 7.8 - [#105383]

Boje 7.8 - [#105383]

Ubytování (Apartmán) Boje 7.8 - [#105383]. Set in Varel in the Lower-Saxony region, Boje 7.8 - [#105383] has a balcony. Ubytování Boje 7.8 - [#105383] se nachází ve městě Varel (Německo - Dolní Sasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)