Hledat

Ubytování

Strandhafer Apartmán

Strandweg 6-7, 24226 Heikendorf, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Strandhafer. Situated in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Strandhafer features a balcony and sea views. Ubytování Strandhafer se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Strandhafer

The accommodation is 47 km from Neumünster, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV with cable channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, and 1 bathroom with a shower. Kiel is 15 km from the apartment, while Weissenhäuser Strand is 49 km from the property. Situated in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Strandhafer features a balcony and sea views. The nearest airport is Lübeck Airport, 101 km from Strandhafer.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Strandhafer

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Fén
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kabelové programy
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Balkon
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Golfové hřiště (do 3 km) Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Výhled na moře
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Výtah

Jiná ubytování v německém městě Heikendorf

StrandHotel Seeblick, Ostseebad Heikendorf

9,4

StrandHotel Seeblick, Ostseebad Heikendorf

Ubytování (Hotel) StrandHotel Seeblick, Ostseebad Heikendorf. This hotel is quietly located on the Kiel Fjord’s sandy beach, in the Baltic Sea town of Heikendorf. Ubytování StrandHotel Seeblick, Ostseebad Heikendorf se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotsman Hus Kitzeberg

9,3

Lotsman Hus Kitzeberg

Ubytování (Prázdninový dům) Lotsman Hus Kitzeberg. Featuring garden views, Lotsman Hus Kitzeberg features accommodation with a garden, water sports facilities and barbecue facilities, around 2. Ubytování Lotsman Hus Kitzeberg se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Heikendorf

9,2

Ferienwohnung Heikendorf

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heikendorf. This modern, renovated apartment is located in Heikendorf, just 50 metres from the sandy beach. Ubytování Ferienwohnung Heikendorf se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sternschnuppe

Sternschnuppe

Ubytování (Apartmán) Sternschnuppe. Sternschnuppe is located in Heikendorf. The property is 47 km from Neumünster and free private parking is provided. Ubytování Sternschnuppe se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapitaen Clausen

Kapitaen Clausen

Ubytování (Prázdninový dům) Kapitaen Clausen. Kapitaen Clausen is situated in Heikendorf and offers barbecue facilities. Ubytování Kapitaen Clausen se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austernfischer

Austernfischer

Ubytování (Prázdninový dům) Austernfischer. Austernfischer offers accommodation in Heikendorf, 2.3 km from Moltenort Beach. The holiday home comes with a TV. Ubytování Austernfischer se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapitaen-Clausen

Kapitaen-Clausen

Ubytování (Prázdninový dům) Kapitaen-Clausen. Kapitaen-Clausen is located in Heikendorf. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Kapitaen-Clausen se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sternschnuppe

Sternschnuppe

Ubytování (Apartmán) Sternschnuppe. Sternschnuppe is set in Heikendorf. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Sternschnuppe se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strandhafer

Strandhafer

Ubytování (Apartmán) Strandhafer. Strandhafer is set in Heikendorf. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment comes with a TV. Ubytování Strandhafer se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-Bellevue-2

Villa-Bellevue-2

Ubytování (Apartmán) Villa-Bellevue-2. Set in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Villa-Bellevue-2 features a balcony. The apartment is fitted with a TV. Ubytování Villa-Bellevue-2 se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Foerderesidenz-Kitzeberg-Luxusvilla-mit-Meerblick-Wellnessbereich-und-Kamin

Foerderesidenz-Kitzeberg-Luxusvilla-mit-Meerblick-Wellnessbereich-und-Kamin

Ubytování (Vila) Foerderesidenz-Kitzeberg-Luxusvilla-mit-Meerblick-Wellnessbereich-und-Kamin. Foerderesidenz-Kitzeberg-Luxusvilla-mit-Meerblick-Wellnessbereich-und-Kamin is set in Heikendorf and offers a fitness centre. Ubytování Foerderesidenz-Kitzeberg-Luxusvilla-mit-Meerblick-Wellnessbereich-und-Kamin se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hafenlodge Möltenort

Ferienwohnung Hafenlodge Möltenort

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hafenlodge Möltenort. Boasting accommodation with a terrace, Ferienwohnung Hafenlodge Möltenort is set in Heikendorf. The apartment has garden views and is 47 km from... Ubytování Ferienwohnung Hafenlodge Möltenort se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandhalm

Sandhalm

Ubytování (Apartmán) Sandhalm. Situated in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Sandhalm features a balcony and sea views. Ubytování Sandhalm se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-Bellevue-1

Villa-Bellevue-1

Ubytování (Apartmán) Villa-Bellevue-1. Villa-Bellevue-1 is a property set in Heikendorf near Moltenort Beach. Ubytování Villa-Bellevue-1 se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko).

Austernfischer

Austernfischer

Ubytování (Prázdninový dům) Austernfischer. Austernfischer is located in Heikendorf and offers barbecue facilities. Ubytování Austernfischer se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bellevue I

Villa Bellevue I

Ubytování (Apartmán) Villa Bellevue I. Villa Bellevue I is set in Heikendorf and offers barbecue facilities. Ubytování Villa Bellevue I se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duenengras

Duenengras

Ubytování (Apartmán) Duenengras. Duenengras is situated in Heikendorf. The accommodation is 47 km from Neumünster, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Duenengras se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandhalm

Sandhalm

Ubytování (Apartmán) Sandhalm. Situated in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Sandhalm has a balcony. The apartment features a TV. Ubytování Sandhalm se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus am Barg

Ferienwohnung Haus am Barg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus am Barg. Providing free WiFi, Ferienwohnung Haus am Barg is located on the beachfront in Heikendorf. The property features garden views and is 47 km from... Ubytování Ferienwohnung Haus am Barg se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bellevue II

Villa Bellevue II

Ubytování (Apartmán) Villa Bellevue II. Set in Heikendorf in the Schleswig-Holstein region, Villa Bellevue II features a balcony and sea views. Ubytování Villa Bellevue II se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Duenengras-Urlaub-in-erster-Strandreihe

Ferienwohnung-Duenengras-Urlaub-in-erster-Strandreihe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Duenengras-Urlaub-in-erster-Strandreihe. Ferienwohnung-Duenengras-Urlaub-in-erster-Strandreihe is situated in Heikendorf. Ubytování Ferienwohnung-Duenengras-Urlaub-in-erster-Strandreihe se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austernfischer

Austernfischer

Ubytování (Prázdninový dům) Austernfischer. Austernfischer is situated in Heikendorf and offers a garden and a terrace. Ubytování Austernfischer se nachází ve městě Heikendorf (Německo - Šlesvicko-Holštýnsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)