Hledat

Ubytování

Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach Apartmán

95485 Warmensteinach, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach. Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach, a property with barbecue facilities, is situated in Warmensteinach, 3. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach

Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach, a property with barbecue facilities, is situated in Warmensteinach, 3. 6 km from Geiersberglift, 5 km from Fleckllift, as well as 6 km from Anfängerlift Talstation Süd. 6 km from Hempelsberglift, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. This apartment has 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a dishwasher and a microwave. The accommodation is 3. The nearest airport is Nuremberg Airport, 105 km from Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach. Seilschwebebahn Ochsenkopf Süd is 6 km from the apartment.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Two-Bedroom Apartment in Warmensteinach

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • TV
 • Rádio
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v německém městě Warmensteinach

Ferienwohnung Sendelbeck

10

Ferienwohnung Sendelbeck

Ubytování (Penzion) Ferienwohnung Sendelbeck. Featuring a garden, BBQ facilities and views of garden, Ferienwohnung Sendelbeck is located in Warmensteinach, 2.1 km from Hempelsberglift. 2. Ubytování Ferienwohnung Sendelbeck se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Voit

9,9

Ferienwohnung Voit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Voit. Boasting garden views, Ferienwohnung Voit provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Hempelsberglift. Ubytování Ferienwohnung Voit se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Reinwald

9,8

Ferienwohnung Reinwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reinwald. Ferienwohnung Reinwald is set in Warmensteinach, less than 1 km from Seilschwebebahn Ochsenkopf Süd and a 14-minute walk from Fleckllift, in an area where... Ubytování Ferienwohnung Reinwald se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwarz

9,7

Ferienwohnung Schwarz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schwarz. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Schwarz offers accommodation in Warmensteinach with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Schwarz se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Müller

9,7

Ferienhaus Müller

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Müller. Set just 400 metres from Fleckllift, Ferienhaus Müller offers accommodation in Warmensteinach with access to a shared lounge, ski-to-door access, as well... Ubytování Ferienhaus Müller se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Barbara"

9,7

Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Barbara"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Barbara". Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Barbara" is an accommodation set in Warmensteinach. Ubytování Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Barbara" se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Wanninger

9,6

Pension Haus Wanninger

Ubytování (Penzion) Pension Haus Wanninger. Panoramic views of the Bavarian mountains and an outdoor swimming pool are offered by this traditional guest house. Ubytování Pension Haus Wanninger se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Karlsruh

9,5

Ferienwohnung Karlsruh

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Karlsruh. Ferienwohnung Karlsruh is situated in Warmensteinach, 500 metres from Hempelsberglift and 600 metres from Geiersberglift, in an area where cycling can be... Ubytování Ferienwohnung Karlsruh se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Maddox

9,2

Pension Maddox

Ubytování (Penzion) Pension Maddox. Tento penzion se nachází na slunném svahu hory Ochsenkopf v pahorkatině Smrčiny a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi i soukromým balkonem. Ubytování Pension Maddox se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Werner

9,2

Ferienwohnung Werner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Werner. Featuring garden views, Ferienwohnung Werner in Warmensteinach features accommodation and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Werner se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Barbara

9,1

Hotel Barbara

Ubytování (Penzion) Hotel Barbara. This hotel offers rooms and apartments in Fleckl, in the middle of the Fichtelgebirge Nature Park. Ubytování Hotel Barbara se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Preißinger

9,1

Landhaus Preißinger

Ubytování (Penzion) Landhaus Preißinger. Featuring an indoor pool, this family-run hotel in the Fichtelgebirge Nature Park is surrounded by the Königsheide Forest. Ubytování Landhaus Preißinger se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko).

Haus Rosenbühl

9

Haus Rosenbühl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Rosenbühl. Located in Warmensteinach in the Bavaria region and Anfängerlift Talstation Süd reachable within less than 1 km, Haus Rosenbühl provides accommodation with... Ubytování Haus Rosenbühl se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Georg"

9

Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Georg"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Georg". Offering free WiFi and mountain views, Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Georg" is an accommodation situated in Warmensteinach. Ubytování Ferienwohnung Haus am Dürrberg "St. Georg" se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Riedl

9

Gästehaus Riedl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Riedl. This guest house offers free Wi-Fi, and each room has a either a terrace or a balcony. Gästehaus Riedl is located in Warmensteinach. Ubytování Gästehaus Riedl se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Brigitte

9

Hotel Restaurant Brigitte

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Brigitte. Hotel Restaurant Brigitte is located in Warmensteinbach. It offers free WiFi, an on-site restaurant and a garden with children's playground. Ubytování Hotel Restaurant Brigitte se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Cäcilia

8,9

Haus Cäcilia

Ubytování (Apartmán) Haus Cäcilia. Featuring garden views, Haus Cäcilia offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Hempelsberglift. Ubytování Haus Cäcilia se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus am Durrberg "St. Hubertus"

8,8

Ferienwohnung Haus am Durrberg "St. Hubertus"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus am Durrberg "St. Hubertus". Offering free WiFi and city views, Ferienwohnung Haus am Durrberg "St. Hubertus" is an accommodation set in Warmensteinach. Ubytování Ferienwohnung Haus am Durrberg "St. Hubertus" se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Brix

8,7

Pension Brix

Ubytování (Penzion) Pension Brix. Situated in Warmensteinach, Pension Brix has a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Pension Brix se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hottenroth.2

8,5

Apartment Hottenroth.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Hottenroth.2. Apartment Hottenroth.2 has a balcony and is located in Warmensteinach, within just 300 metres of Seilschwebebahn Ochsenkopf Süd and less than 1 km of... Ubytování Apartment Hottenroth.2 se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Waldbaude

8,5

Hotel Pension Waldbaude

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Waldbaude. Tento penzion se nachází na klidném místě na okraji lesa za městem Warmensteinach, v pohoří Fichtelgebirge. Ubytování Hotel Pension Waldbaude se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ferienwohnungen hottenroth

8,5

ferienwohnungen hottenroth

Ubytování (Apartmány) ferienwohnungen hottenroth. Situated in Warmensteinach in the Bavaria region and Anfängerlift Talstation Süd reachable within 300 metres, ferienwohnungen hottenroth features... Ubytování ferienwohnungen hottenroth se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Familotel Familienklub Krug

8,4

Familotel Familienklub Krug

Ubytování (Hotel) Familotel Familienklub Krug. Offering an indoor pool, spa facilities, and free childcare service, Familotel Familienklub Krug is scenically located in Warmensteinach. Ubytování Familotel Familienklub Krug se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko).

Hotel Bergblick

8,3

Hotel Bergblick

Ubytování (Hotel) Hotel Bergblick. Situated in Warmensteinach, 500 metres from Fleckllift, Hotel Bergblick features accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and... Ubytování Hotel Bergblick se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko).

WAGNERS Hotel im Fichtelgebirge

8,3

WAGNERS Hotel im Fichtelgebirge

Ubytování (Hotel) WAGNERS Hotel im Fichtelgebirge. Located in Warmensteinach, 600 metres from Anfängerlift Talstation Süd, WAGNERS Hotel im Fichtelgebirge provides accommodation with a restaurant, free... Ubytování WAGNERS Hotel im Fichtelgebirge se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mausbachtal

8,2

Pension Mausbachtal

Ubytování (Penzion) Pension Mausbachtal. Featuring a garden, BBQ facilities and views of garden, Pension Mausbachtal is located in Warmensteinach, less than 1 km from Hempelsberglift. Ubytování Pension Mausbachtal se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension Dressel

7,9

Hotel-Pension Dressel

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Dressel. Hotel-Pension Dressel is located in Warmensteinach. The hotel features a garden and a terrace. Ubytování Hotel-Pension Dressel se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldpension Pfeiferhaus

7,7

Waldpension Pfeiferhaus

Ubytování (Penzion) Waldpension Pfeiferhaus. Pfeiferhaus je penzion situovaný ve Warmensteinachu, 5 km od lanovky Seilschwebebahn Süd. Ubytování Waldpension Pfeiferhaus se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönek

Haus Schönek

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Schönek. Featuring water sports facilities and a terrace, Haus Schönek offers accommodation in Warmensteinach with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Schönek se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Situated in Warmensteinach, Ferienwohnung features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Linke

Apartment Linke

Ubytování (Apartmán) Apartment Linke. Located in Warmensteinach in the Bavaria region, Apartment Linke has a patio. The accommodation is 3. Ubytování Apartment Linke se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment in Warmensteinach Bavaria near Ski Area

Modern Apartment in Warmensteinach Bavaria near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Warmensteinach Bavaria near Ski Area. Modern Apartment in Warmensteinach Bavaria near Ski Area, a property with a garden and a terrace, is situated in Warmensteinach, 2. Ubytování Modern Apartment in Warmensteinach Bavaria near Ski Area se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wald WG - Haus am Wald

Wald WG - Haus am Wald

Ubytování (Apartmán) Wald WG - Haus am Wald. Located in Warmensteinach in the Bavaria region, Wald WG - Haus am Wald has a terrace and garden views. Ubytování Wald WG - Haus am Wald se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hottenroth.1

Apartment Hottenroth.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Hottenroth.1. Apartment Hottenroth.1 features a balcony and is set in Warmensteinach, within just 300 metres of Seilschwebebahn Ochsenkopf Süd and less than 1 km of... Ubytování Apartment Hottenroth.1 se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldener Stern - Solidarhotel

Goldener Stern - Solidarhotel

Ubytování (Hotel) Goldener Stern - Solidarhotel. Goldener Stern - Solidarhotel features a restaurant, shared lounge, a garden and terrace in Warmensteinach. Ubytování Goldener Stern - Solidarhotel se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)