Hledat

Ubytování

Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg Apartmán

53539 Kelberg, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg. Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg is located in Kelberg and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg

Cochem is 39 km from the apartment, while Bad Neuenahr-Ahrweiler is 46 km away. Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg is located in Kelberg and offers barbecue facilities. The accommodation is 41 km from Bad Bertrich, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The apartment comes with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop. The nearest airport is Frankfurt-Hahn Airport, 72 km from Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Two-Bedroom Apartment with a Fireplace in Kelberg

 • Parkování není možné.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Kelberg

Ferienhaus Dobias

9,9

Ferienhaus Dobias

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dobias. Located in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienhaus Dobias features a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus Dobias se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sylvia

9,9

Gästehaus Sylvia

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sylvia. Located in Kelberg, 40 km from Bad Bertrich, Gästehaus Sylvia provides a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Sylvia se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carpe Diem

9,9

Carpe Diem

Ubytování (Apartmány) Carpe Diem. Just an 8-minute drive from the Nürburgring race track, Carpe Diem offers free WiFi. Ubytování Carpe Diem se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brigitte Karst

9,9

Brigitte Karst

Ubytování (Apartmán) Brigitte Karst. Set in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Brigitte Karst features a terrace and garden views. Ubytování Brigitte Karst se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kreusch Nürburgring

9,8

Ferienwohnung Kreusch Nürburgring

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kreusch Nürburgring. Ferienwohnung Kreusch Nürburgring is situated in Kelberg. Ubytování Ferienwohnung Kreusch Nürburgring se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus in der Bachstraße

9,8

Bauernhaus in der Bachstraße

Ubytování (Apartmán) Bauernhaus in der Bachstraße. Set in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Bauernhaus in der Bachstraße features a terrace and garden views. Ubytování Bauernhaus in der Bachstraße se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifel Panoramablick

9,8

Eifel Panoramablick

Ubytování (Apartmán) Eifel Panoramablick. Offering panoramic views of Kelberg and its surroundings, this apartment features free WiFi. Ubytování Eifel Panoramablick se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krämer

9,8

Apartment Krämer

Ubytování (Apartmán) Apartment Krämer. Apartment Krämer is set in Kelberg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Krämer se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Göbel

9,8

Ferienwohnung Göbel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Göbel. Set in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Göbel has a garden. Ubytování Ferienwohnung Göbel se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc).

Gästehaus Eifelzauber

9,7

Gästehaus Eifelzauber

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Eifelzauber. Located in Kelberg, 40 km from Bad Bertrich, Gästehaus Eifelzauber provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Eifelzauber se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub auf dem Bauernhof Marx

9,7

Urlaub auf dem Bauernhof Marx

Ubytování (Farma) Urlaub auf dem Bauernhof Marx. Set on a working farm in Kelberg, Bauernhof Marx offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Urlaub auf dem Bauernhof Marx se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Blum

9,6

Ferienwohnungen Blum

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Blum. Featuring a garden and a furnished terrace with barbecue facilities, Ferienwohnungen Blum offers self-catering apartments located by the city border of... Ubytování Ferienwohnungen Blum se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Dobias

9,6

Gästehaus Dobias

Ubytování (Privát) Gästehaus Dobias. Gästehaus Dobias is set in Kelberg and offers a bar, a garden and water sports facilities. Ubytování Gästehaus Dobias se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anna

9,6

Haus Anna

Ubytování (Apartmán) Haus Anna. Set in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Haus Anna has a garden. Ubytování Haus Anna se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifelland-Ferien

9,6

Eifelland-Ferien

Ubytování (Apartmány) Eifelland-Ferien. Peacefully located in the village of Kelberg-Zermüllen, these homelike apartments are just a 5-minute drive from the Nürburgring Racetrack. Ubytování Eifelland-Ferien se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Meisenthal nähe Nürburgring

9,6

Ferienwohnung Meisenthal nähe Nürburgring

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Meisenthal nähe Nürburgring. Ferienwohnung Meisenthal offers accommodation in Kelberg, 49 km from Bonn and 46 km from Bernkastel-Kues. Ubytování Ferienwohnung Meisenthal nähe Nürburgring se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Talblick

9,5

Ferienhaus Talblick

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Talblick. Set in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienhaus Talblick features a balcony. Ubytování Ferienhaus Talblick se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Raths

9,5

Gästehaus Raths

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Raths. Gästehaus Raths is a detached holiday home is located in Kelberg and is 49 km from Bonn. Ubytování Gästehaus Raths se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonneck

9,5

Ferienwohnung Sonneck

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sonneck. This family-run guest house in Kelberg is a 5-minute drive from the Nürburgring Race Track. Ubytování Ferienwohnung Sonneck se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Schlich

9,5

Ferienwohnung Schlich

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlich. Ferienwohnung Schlich is situated in Kelberg. This apartment provides accommodation with free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Ferienwohnung Schlich se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anna Scheid

9,4

Ferienwohnung Anna Scheid

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anna Scheid. Ferienwohnung Anna Scheid offers accommodation in Kelberg, 64 km from Koblenz and 60 km from Bernkastel-Kues. Guests benefit from balcony and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Anna Scheid se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Sarah & Thorsten Blum

9,4

Ferienwohnung Sarah & Thorsten Blum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sarah & Thorsten Blum. Situated in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Sarah & Thorsten Blum features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sarah & Thorsten Blum se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Fichtenwäldche

9,4

Gästehaus Fichtenwäldche

Ubytování (Privát) Gästehaus Fichtenwäldche. Gästehaus Fichtenwäldche is located in Kelberg and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Gästehaus Fichtenwäldche se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kaspers

9,4

Haus Kaspers

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Kaspers. Located in Kelberg, this holiday home is set in a historic farmhouse features a barbecue. The unit is fitted with a kitchen. Ubytování Haus Kaspers se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc).

Appartment Haus Müller

9,3

Appartment Haus Müller

Ubytování (Apartmán) Appartment Haus Müller. These family-run studio apartments are located in Kelberg, just 6 km from the Nürburgring racing circuit and events venue. Ubytování Appartment Haus Müller se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hohe Eifel

9,3

Ferienwohnung Hohe Eifel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hohe Eifel. Ferienwohnung Hohe Eifel is located in Kelberg. The accommodation is 30 km from Bad Bertrich, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Ferienwohnung Hohe Eifel se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Haus Sonneck

9

Hotel Haus Sonneck

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Sonneck. Just a 5-minute drive from the Nürburgring Race Track, this family-run hotel in Kelberg offers modern rooms and apartments and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Haus Sonneck se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc).

Gästehaus VillaVerde

9

Gästehaus VillaVerde

Ubytování (Apartmán) Gästehaus VillaVerde. Set in a peaceful area of Kelberg, Gästehaus VillaVerde offers comfortable apartments with free WiFi available throughout. Ubytování Gästehaus VillaVerde se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ring Garage Apartament

8,9

Ring Garage Apartament

Ubytování (Aparthotel) Ring Garage Apartament. Featuring free WiFi throughout, Ring Garage Apartament is set in Kelberg. Ubytování Ring Garage Apartament se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung DORO

8,6

Ferienwohnung DORO

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung DORO. Situated in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung DORO features a terrace. Ubytování Ferienwohnung DORO se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Loni Theisen

8,6

Pension Loni Theisen

Ubytování (Penzion) Pension Loni Theisen. This country-style guest house is quietly located in the idyllic area of Kelberg, just an hour’s drive from the Belgian border. Ubytování Pension Loni Theisen se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Katrin

8,3

Ferienwohnung Katrin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Katrin. Ferienwohnung Katrin is set in Kelberg and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Katrin se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sybille

7,7

Haus Sybille

Ubytování (Apartmány) Haus Sybille. Situated in Kelberg, 41 km from Bad Bertrich, Haus Sybille features a garden and free WiFi. Ubytování Haus Sybille se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rennscheune - Himmlisch in die Grüne Hölle

Rennscheune - Himmlisch in die Grüne Hölle

Ubytování (Apartmán) Rennscheune - Himmlisch in die Grüne Hölle. Rennscheune - Himmlisch in die Grüne Hölle is located in Kelberg and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Rennscheune - Himmlisch in die Grüne Hölle se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus-Vulkaneifel

Waldhaus-Vulkaneifel

Ubytování (Apartmány) Waldhaus-Vulkaneifel. Located in Kelberg, 24 km from Cochem, Waldhaus-Vulkaneifel provides a garden and free WiFi. Ubytování Waldhaus-Vulkaneifel se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meisenthaler Mühle

Meisenthaler Mühle

Ubytování (Apartmány) Meisenthaler Mühle. Situated in Kelberg, 46 km from Bad Bertrich, Meisenthaler Mühle features a garden and free WiFi. Ubytování Meisenthaler Mühle se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ilona Blick

Ferienwohnung Ilona Blick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ilona Blick. Ferienwohnung Ilona Blick is situated in Kelberg. The accommodation is 24 km from Cochem, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Ferienwohnung Ilona Blick se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)