Hledat

Ubytování

Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz Prázdninový dům

15864 Wendisch Rietz, Německo - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz. Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz is located in Wendisch Rietz. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz

The holiday home is equipped with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a fridge, a washing machine and a stovetop. The nearest airport is Berlin Schönefeld Airport, 52 km from Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Bad Saarow is 12 km from the holiday home, while Lübben is 45 km away. Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz is located in Wendisch Rietz.

Vybavení ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Wendisch Rietz

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Sušička
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Vana
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v německém městě Wendisch Rietz

Holiday Home Karola

10

Holiday Home Karola

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Karola. Located in Wendisch Rietz, this holiday home features free WiFi and a terrace. Ubytování Holiday Home Karola se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Seeperle Wendisch Rietz Scharmützelsee

10

Ferienhaus Seeperle Wendisch Rietz Scharmützelsee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Seeperle Wendisch Rietz Scharmützelsee. Boasting a garden, a private beach area, and water sports facilities, Ferienhaus Seeperle Wendisch Rietz Scharmützelsee provides accommodation in Wendisch... Ubytování Ferienhaus Seeperle Wendisch Rietz Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Maxim

9,9

Ferienhaus Maxim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Maxim. Set in Wendisch Rietz, Ferienhaus Maxim offers self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Maxim se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeePferdchen

9,9

SeePferdchen

Ubytování (Prázdninový dům) SeePferdchen. SeePferdchen is situated in Wendisch Rietz and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování SeePferdchen se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KAMA Ferienhäuser

9,8

KAMA Ferienhäuser

Ubytování (Prázdninový dům) KAMA Ferienhäuser. This holiday home is set on a peaceful lake and offers a rowing boat. Guests are provided with a modern house in quiet Wendisch Rietz with free WiFi... Ubytování KAMA Ferienhäuser se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaues Haus am See

9,8

Blaues Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Blaues Haus am See. Featuring a spa bath, Blaues Haus am See is a holiday home situated in Wendisch Rietz. Ubytování Blaues Haus am See se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyllische Ferienwohnung am Scharmützelsee

9,7

Idyllische Ferienwohnung am Scharmützelsee

Ubytování (Apartmán) Idyllische Ferienwohnung am Scharmützelsee. Idyllische Ferienwohnung am Scharmützelsee is set in Wendisch Rietz and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Idyllische Ferienwohnung am Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hellwig

9,6

Ferienwohnung Hellwig

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hellwig. Featuring a sauna area, Ferienwohnung Hellwig is situated in Wendisch Rietz. Guests enjoy free WiFi and there is a garden at the property. Ubytování Ferienwohnung Hellwig se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,5

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Set in Wendisch Rietz in the Brandenburg region, Haus am See features a balcony and lake views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Haus am See se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Windrose 1

9,2

Ferienwohnung Windrose 1

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Windrose 1. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienwohnung Windrose 1 provides accommodation in Wendisch Rietz with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Windrose 1 se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartments

9,2

Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments. Premium Apartments am See se nachází v letovisku Wendisch Rietz nedaleko jezera Scharmützelsee. Všechny apartmány byly postavené v roce 2015 a 2016. Ubytování Premium Apartments se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldidyll

9,2

Waldidyll

Ubytování (Prázdninové domy) Waldidyll. Waldidyll features garden views, free WiFi and free private parking, set in Wendisch Rietz. Ubytování Waldidyll se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL am See ehemals Südhorn

8,9

HOTEL am See ehemals Südhorn

Ubytování (Hotel) HOTEL am See ehemals Südhorn. Located on the banks of Lake Scharmützelsee in the quiet village of Wendisch Rietz, Seehotel am Südhorn offers a restaurant with terrace, and rooms with... Ubytování HOTEL am See ehemals Südhorn se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ahornallee

8,7

Ferienhaus Ahornallee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ahornallee. Featuring a spa bath, Ferienhaus Ahornallee is set in Wendisch Rietz. The property features garden views and is 9 km from Bad Saarow. Ubytování Ferienhaus Ahornallee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Eschenallee

8,7

Ferienhaus Eschenallee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Eschenallee. Located in Wendisch Rietz in the Brandenburg region, Ferienhaus Eschenallee has a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus Eschenallee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko).

Marinapark Scharmützelsee

8,7

Marinapark Scharmützelsee

Ubytování (Prázdninový areál) Marinapark Scharmützelsee. Located in Wendisch Rietz in the Brandenburg region, Marinapark Scharmützelsee provides accommodation with free private parking, as well as access to a hot... Ubytování Marinapark Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpark Scharmützelsee

8,6

Ferienpark Scharmützelsee

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienpark Scharmützelsee. Ferienpark Scharmützelsee je prázdninový areál situovaný v obci Wendisch Rietz v Braniborsku, jen kousek od pláže u jezera a 44 km od Burgu. Ubytování Ferienpark Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischhaus Am Kleinen Glubigsee

8,6

Fischhaus Am Kleinen Glubigsee

Ubytování (Hotel) Fischhaus Am Kleinen Glubigsee. Facing the beachfront in Wendisch Rietz, Fischhaus Am Kleinen Glubigsee has a restaurant and a garden. Ubytování Fischhaus Am Kleinen Glubigsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Am Schilfhaus L

8,4

Holiday home Am Schilfhaus L

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Am Schilfhaus L. Featuring a sauna, Holiday home Am Schilfhaus L is located in Wendisch Rietz. Ubytování Holiday home Am Schilfhaus L se nachází ve městě (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpark am Glubigsee

8,3

Ferienpark am Glubigsee

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienpark am Glubigsee. Ferienpark am Glubigsee se nachází v přírodní rezervaci v obci Wendisch Rietz, 41 km od obce Burg a 37 km od města Lübbenau. Ubytování Ferienpark am Glubigsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SATAMA Sauna Resort & SPA

8,3

SATAMA Sauna Resort & SPA

Ubytování (Rezort) SATAMA Sauna Resort & SPA. Located in the town of Wendisch Rietz, the SATAMA Sauna Resort & SPAoffers comfortable rooms, apartments and spa facilities just 300 metres from Lake... Ubytování SATAMA Sauna Resort & SPA se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments zum Strand

8,2

Apartments zum Strand

Ubytování (Apartmány) Apartments zum Strand. Located in Wendisch Rietz, Apartments zum Strand provides accommodation with a seating area and flat-screen TV. Ubytování Apartments zum Strand se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Scharmützelsee

8,1

Ferienhaus am Scharmützelsee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Scharmützelsee. Located in Wendisch Rietz in the Brandenburg region, Ferienhaus am Scharmützelsee features a terrace and garden views. Ubytování Ferienhaus am Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow am Wassergrundstück

8,1

Bungalow am Wassergrundstück

Ubytování (Apartmán) Bungalow am Wassergrundstück. Featuring accommodation with a terrace, Bungalow am Wassergrundstück is set in Wendisch Rietz. Ubytování Bungalow am Wassergrundstück se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewoamglubigsee

7,7

Fewoamglubigsee

Ubytování (Prázdninový dům) Fewoamglubigsee. Fewoamglubigsee is located in Wendisch Rietz and offers barbecue facilities. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Fewoamglubigsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Annerose

7,6

Ferienhaus Annerose

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Annerose. Located on the shores of Lake Scharmützelsee, Ferienhaus Annerose offers self-catering accommodation in Wendisch Rietz. Ubytování Ferienhaus Annerose se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue III

Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue III. Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue III is set in Wendisch Rietz and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue III se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Scharmützelsee

Ferienhaus Scharmützelsee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Scharmützelsee. Ferienhaus Scharmützelsee is set in Wendisch Rietz and offers a garden and water sports facilities. Ubytování Ferienhaus Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DAS Ferienhaus am Scharmützelsee

DAS Ferienhaus am Scharmützelsee

Ubytování (Apartmán) DAS Ferienhaus am Scharmützelsee. Set in Wendisch Rietz in the Brandenburg region, DAS Ferienhaus am Scharmützelsee features a terrace. This apartment features accommodation with free WiFi. Ubytování DAS Ferienhaus am Scharmützelsee se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5*Ferienwohnung Seeblick 4

5*Ferienwohnung Seeblick 4

Ubytování (Apartmán) 5*Ferienwohnung Seeblick 4. Located in Wendisch Rietz, 5*Ferienwohnung Seeblick 4 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování 5*Ferienwohnung Seeblick 4 se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wendisch-Rietz Sturmmöwe, Luisenaue

Holiday home Wendisch-Rietz Sturmmöwe, Luisenaue

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wendisch-Rietz Sturmmöwe, Luisenaue. Holiday home Wendisch-Rietz Sturmmöwe, Luisenaue is set in Wendisch Rietz. Ubytování Holiday home Wendisch-Rietz Sturmmöwe, Luisenaue se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko).

5*Ferienwohnung Seeblick 2

5*Ferienwohnung Seeblick 2

Ubytování (Apartmán) 5*Ferienwohnung Seeblick 2. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, 5*Ferienwohnung Seeblick 2 offers accommodation in Wendisch Rietz with free WiFi and garden views. Ubytování 5*Ferienwohnung Seeblick 2 se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue

Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue. Boasting a sauna, Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue is set in Wendisch Rietz. Offering free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytování Holiday home Wendisch-Rietz Rohrweihe, Luisenaue se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wendisch-Rietz Seeadler, Luisenaue

Holiday home Wendisch-Rietz Seeadler, Luisenaue

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wendisch-Rietz Seeadler, Luisenaue. Holiday home Wendisch-Rietz Seeadler, Luisenaue is situated in Wendisch Rietz and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Wendisch-Rietz Seeadler, Luisenaue se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5*Ferienwohnung Seebrise 1

5*Ferienwohnung Seebrise 1

Ubytování (Apartmán) 5*Ferienwohnung Seebrise 1. Offering free WiFi and garden views, 5*Ferienwohnung Seebrise 1 is an accommodation set in Wendisch Rietz. Ubytování 5*Ferienwohnung Seebrise 1 se nachází ve městě Wendisch Rietz (Německo - Braniborsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)