Hledat

Ubytování

Heligoland

Na ostrově Heligoland, Německo (Německo) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech na německém ostrově Heligoland

Nejlepší ubytování v hotelech na německém ostrově Heligoland

Ferienwohnung Ol Komede Wai 12c

9,5

Ferienwohnung Ol Komede Wai 12c

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ol Komede Wai 12c. Situated in Helgoland, 300 metres from lift and stairs to Oberland, 70 metres from Helgoland jetty and 200 metres from City Hall, Ferienwohnung Ol Komede... Ubytování Ferienwohnung Ol Komede Wai 12c se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Hohenfels

9,5

Apartmenthaus Hohenfels

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Hohenfels. Offering free Wi-Fi and panoramic views of the sea and sand dunes, these modern apartments on Helgoland are just a 5-minute walk from the North Sea Coast. Ubytování Apartmenthaus Hohenfels se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hochseeinsel

9,5

Hotel Hochseeinsel

Ubytování (Hotel) Hotel Hochseeinsel. Hotel Hochseeinsel is located on the scenic North Sea island Helgoland. Ubytování Hotel Hochseeinsel se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Marina

9,4

Aqua Marina

Ubytování (Penzion) Aqua Marina. This hotel, located right in the centre of the picturesque island of Helgoland, offers a breathtaking view of the sea and lies close to the marina and spa... Ubytování Aqua Marina se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements am Aquarium

9,4

Appartements am Aquarium

Ubytování (Apartmány) Appartements am Aquarium. Featuring free WiFi, Appartements am Aquarium offers accommodation in Helgoland, 300 metres from Helgoland Aquarium. The apartments were completed in 2016. Ubytování Appartements am Aquarium se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanse Bremerhavener

9,3

Hanse Bremerhavener

Ubytování (Apartmán) Hanse Bremerhavener. Hanse Kogge is set in Helgoland, 70 metres from lift and stairs to Oberland, 200 metres from City Hall, and 300 metres from Helgoland jetty. Ubytování Hanse Bremerhavener se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atoll Apartment Meeresblick

9,3

Atoll Apartment Meeresblick

Ubytování (Apartmán) Atoll Apartment Meeresblick. Opened in 2015 and offering sea, dune and harbour views, Atoll Apartment Meeresblick offers accommodation in Helgoland, just a few steps from Helgoland... Ubytování Atoll Apartment Meeresblick se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Quisisana & Appartements Quisi

9,3

Hotel Quisisana & Appartements Quisi

Ubytování (Hotel) Hotel Quisisana & Appartements Quisi. This family-run guest house on the Island of Helgoland overlooks the North Sea and is just a minute’s walk to the sandy beach. Ubytování Hotel Quisisana & Appartements Quisi se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dünenblick Apartments

9,2

Dünenblick Apartments

Ubytování (Apartmány) Dünenblick Apartments. Situated in Helgoland, near lift and stairs to Oberland, City Hall and Helgoland jetty, Dünenblick Apartments features free WiFi, and guests can enjoy a... Ubytování Dünenblick Apartments se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tor zum Meer

9,2

Tor zum Meer

Ubytování (Apartmány) Tor zum Meer. Featuring garden views, a garden and free WiFi, Tor zum Meer features accommodation attractively located in Helgoland, within a short distance of lift and... Ubytování Tor zum Meer se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rungholt

9,1

Rungholt

Ubytování (Hotel) Rungholt. Tento hotel má sluneční terasu a nachází se na klidném místě na ostrově Helgoland. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rungholt se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

atoll apartments

9,1

atoll apartments

Ubytování (Apartmány) atoll apartments. Situated in Helgoland, 300 metres from lift and stairs to Oberland and a few steps from Helgoland jetty, atoll apartments features lake views and free... Ubytování atoll apartments se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sabina

9,1

Haus Sabina

Ubytování (Apartmány) Haus Sabina. Situated in Helgoland, 200 metres from lift and stairs to Oberland and 400 metres from City Hall, Haus Sabina features garden views and free WiFi. Ubytování Haus Sabina se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nautilus

9

Haus Nautilus

Ubytování (Apartmán) Haus Nautilus. Set 90 metres from lift and stairs to Oberland and 200 metres City Hall, Haus Nautilus offers accommodation with a kitchen in Helgoland. Ubytování Haus Nautilus se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miramar

8,9

Miramar

Ubytování (Hotel) Miramar. Tento hotel se nachází na ostrově Helgoland, kde nejezdí auta. Je zde terasa s výhledem na Severní moře a k písečné pláži je to jen 100 metrů. Ubytování Miramar se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mocca-Stuben

8,8

Hotel Mocca-Stuben

Ubytování (Hotel) Hotel Mocca-Stuben. Offering a sun terrace, a garden and a restaurant, Hotel Mocca-Stuben is located on Helgoland Island. Free WiFi access is available. Ubytování Hotel Mocca-Stuben se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hanseat

8,7

Hanseat

Ubytování (Hotel) Hanseat. Situated a short walk from the ferry harbour, this hotel on the island of Helgoland offers comfortable rooms with free wireless internet and a large sun... Ubytování Hanseat se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland).

Rekwai 413

8,7

Rekwai 413

Ubytování (Apartmány) Rekwai 413. Providing city views, barbecue facilities and free WiFi, Rekwai 413 provides accommodation well located in Helgoland, within a short distance of lift and... Ubytování Rekwai 413 se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panorama Garni

8,6

Hotel Panorama Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Garni. Offering great views of the North Sea, this non-smoking and family-run hotel on the island of Helgoland offers free WiFi, and a spacious terrace with... Ubytování Hotel Panorama Garni se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seeblick

8,6

Haus Seeblick

Ubytování (Hotel) Haus Seeblick. This hotel is situated on the scenic island of Heligoland, just 30 metres from the beach. Ubytování Haus Seeblick se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Witte Kliff Helgoland

8,6

Witte Kliff Helgoland

Ubytování (Apartmány) Witte Kliff Helgoland. Witte Kliff Helgoland se nachází v Helgolandu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Witte Kliff Helgoland se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nordlicht

8,6

Haus Nordlicht

Ubytování (Apartmány) Haus Nordlicht. Located on the North Sea island of Heligoland, Haus Nordlicht offers comfortable accommodation just 500 metres from the coast. Ubytování Haus Nordlicht se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nickels

8,6

Haus Nickels

Ubytování (Apartmány) Haus Nickels. This hotel overlooks the North Sea from the small, car-free island of Helgoland. It offers peaceful rooms and apartments furnished in a yacht style. Ubytování Haus Nickels se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marinas

8,4

Haus Marinas

Ubytování (Apartmány) Haus Marinas. Situated in Helgoland, Haus Marinas features lake views and free WiFi, less than 1 km from lift and stairs to Oberland and a 5-minute walk from Helgoland... Ubytování Haus Marinas se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus Cap Hoorn

8,4

Gaestehaus Cap Hoorn

Ubytování (Apartmány) Gaestehaus Cap Hoorn. Providing lake views and free WiFi, Gaestehaus Cap Hoorn provides accommodation well set in Helgoland, within a short distance of lift and stairs to... Ubytování Gaestehaus Cap Hoorn se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elisa

8,4

Haus Elisa

Ubytování (Apartmány) Haus Elisa. Just 200 metres from the sandy beach, Haus Elisa is located on the scenic North Sea island of Helgoland. Ubytování Haus Elisa se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland).

Appartementhaus Eiergrogstube

8,3

Appartementhaus Eiergrogstube

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Eiergrogstube. Appartementhaus Eiergrogstube is a self-catering accommodation located on Helgoland. The property is 2 km from Helgoland-Dune. Ubytování Appartementhaus Eiergrogstube se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rooad Weeter

8,2

Haus Rooad Weeter

Ubytování (Penzion) Haus Rooad Weeter. Located in Helgoland, within 70 metres of lift and stairs to Oberland and 200 metres of City Hall, Haus Rooad Weeter provides accommodation with a garden... Ubytování Haus Rooad Weeter se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland).

Klassik Appartements

8,1

Klassik Appartements

Ubytování (Aparthotel) Klassik Appartements. These apartments located 150 from the centre of the picturesque island of Helgoland, and 300 metres from the ferry terminal. Ubytování Klassik Appartements se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rickmers' Insulaner

8,1

Hotel Rickmers' Insulaner

Ubytování (Hotel) Hotel Rickmers' Insulaner. Tento útulný 4hvězdičkový hotel zaujímá výhodnou polohu na ostrově Helgoland v Severním moři, v blízkosti známých přístavních domků Hummerbuden. Ubytování Hotel Rickmers' Insulaner se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Patria

8

Appartementhaus Patria

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Patria. Just 50 metres from the beach, this hotel on the North Sea island of Helgoland offers non-smoking apartments, Wi-Fi internet access, and a modern sauna and... Ubytování Appartementhaus Patria se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hues Weeterkant

8

Hues Weeterkant

Ubytování (Penzion) Hues Weeterkant. Situated on Germany’s offshore island of Helgoland in the North Sea, Hüs Weeterkant is a family-friendly, 3-star hotel offering a beautifully relaxing... Ubytování Hues Weeterkant se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Helgoländer Klassik

7,9

Hotel Helgoländer Klassik

Ubytování (Hotel) Hotel Helgoländer Klassik. This apartment hotel offers recently renovated rooms with free Wi-Fi, hot drinks facilities and flat-screen TVs. Ubytování Hotel Helgoländer Klassik se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel auf den Hummerklippen

7,9

Hotel auf den Hummerklippen

Ubytování (Hotel) Hotel auf den Hummerklippen. This hotel is situated in a scenic elevated location on the North Sea island of Helgoland, a 15-minute walk from Helgoland Harbour. Ubytování Hotel auf den Hummerklippen se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Helgolandia

7,7

Hotel Helgolandia

Ubytování (Hotel) Hotel Helgolandia. Located in Helgoland, within 200 metres of lift and stairs to Oberland and 60 metres of City Hall, Hotel Helgolandia provides accommodation with a... Ubytování Hotel Helgolandia se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Felsen-Eck

7,7

Gästehaus Felsen-Eck

Ubytování (Penzion) Gästehaus Felsen-Eck. Located in Helgoland within a few steps of lift and stairs to Oberland and 400 metres of Helgoland jetty, Gästehaus Felsen-Eck provides rooms with free... Ubytování Gästehaus Felsen-Eck se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland).

Appartmenthaus Silbermöwe

7,5

Appartmenthaus Silbermöwe

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Silbermöwe. This guest house is located centrally yet quietly on Helgoland. It offers spacious, fully equipped apartments. Ubytování Appartmenthaus Silbermöwe se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sathurn

Haus Sathurn

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Sathurn. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Haus Sathurn can be found in Helgoland, close to lift and stairs to Oberland and 500 metres... Ubytování Haus Sathurn se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meermomente

Meermomente

Ubytování (Apartmán) Meermomente. Meermomente is set in Helgoland, 500 metres from lift and stairs to Oberland, 700 metres from City Hall, as well as 1.2 km from Helgoland jetty. Ubytování Meermomente se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miin Hüs iip Lun

Miin Hüs iip Lun

Ubytování (Prázdninový dům) Miin Hüs iip Lun. Featuring sea views, Miin Hüs iip Lun offers accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from lift and stairs to Oberland. Ubytování Miin Hüs iip Lun se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Morgenröte

Haus Morgenröte

Ubytování (Apartmán) Haus Morgenröte. Haus Morgenröte in Helgoland offers accommodation with free WiFi, 100 metres from lift and stairs to Oberland, 400 metres from City Hall and 400 metres... Ubytování Haus Morgenröte se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nummer Zwo

Nummer Zwo

Ubytování (Apartmán) Nummer Zwo. Featuring garden views, Nummer Zwo offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from lift and stairs to Oberland. Ubytování Nummer Zwo se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland).

Ferienwohnung Hummer im Haus Daheim

Ferienwohnung Hummer im Haus Daheim

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hummer im Haus Daheim. Located in Helgoland, 80 metres from lift and stairs to Oberland, 200 metres from City Hall and 300 metres from Helgoland jetty, Ferienwohnung Hummer im... Ubytování Ferienwohnung Hummer im Haus Daheim se nachází ve městě Helgoland (Německo - Heligoland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na německém ostrově Heligoland

Ubytování v městech na německém ostrově Heligoland

Ubytování na německém ostrově Heligoland, Německo

Ostrov Heligoland, Německo se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování na ostrově Heligoland, Německo.