Hledat

Ubytování

Bavorsko

Ubytování v německém regionu Bavorsko

Destinace Bavorsko se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14838 hotelů a ubytování v regionu Bavorsko.

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Bavorsko

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Bavorsko

Ferienwohnung Sendelbeck

10

Ferienwohnung Sendelbeck

Ubytování (Penzion) Ferienwohnung Sendelbeck. Featuring a garden, BBQ facilities and views of garden, Ferienwohnung Sendelbeck is located in Warmensteinach, 2.1 km from Hempelsberglift. 2. Ubytování Ferienwohnung Sendelbeck se nachází ve městě Warmensteinach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kraus

10

Ferienwohnung Kraus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kraus. Ferienwohnung Kraus is located in Langdorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Kraus se nachází ve městě Langdorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mitteldorf

10

Ferienwohnung Mitteldorf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Mitteldorf. Set in Oberammergau in the Bavaria region, with Labergbergbahn and Labergbergbahn nearby, Ferienwohnung Mitteldorf offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Ferienwohnung Mitteldorf se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Grabenhöfchen

10

Altes Grabenhöfchen

Ubytování (Prázdninový dům) Altes Grabenhöfchen. Situated in Stetten, Altes Grabenhöfchen is a self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Altes Grabenhöfchen se nachází ve městě Stetten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PASSAU mittendrin

10

PASSAU mittendrin

Ubytování (Apartmán) PASSAU mittendrin. PASSAU mittendrin se nachází v Pasově, 200 metrů od pasovské katedrály a 1,1 km od Univerzity Pasov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým... Ubytování PASSAU mittendrin se nachází ve městě Pasov (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Klotz

10

Ferienanlage Klotz

Ubytování (Apartmány) Ferienanlage Klotz. Situated in Pleystein, 14 km from Rozvadov, Ferienanlage Klotz features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienanlage Klotz se nachází ve městě Pleystein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet-F

10

Chalet-F

Ubytování (Chata) Chalet-F. Boasting mountain views, Chalet-F provides accommodation with a fitness centre and a balcony, around 500 metres from Gipfel 6er Ski LIft. Ubytování Chalet-F se nachází ve městě Ofterschwang (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Malerhäusl

10

Ferienwohnung Malerhäusl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Malerhäusl. This holiday apartment is a wooden log cabin built using eco-friendly materials. Ubytování Ferienwohnung Malerhäusl se nachází ve městě (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Kalin

10

Ferienwohnung Kalin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kalin. Situated in Neualbenreuth in the Bavaria region, Ferienwohnung Kalin features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Kalin se nachází ve městě Neualbenreuth (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

10

Ferienwohnung Sigis Waldhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sigis Waldhaus. Featuring a garden, Ferienwohnung Sigis Waldhaus features accommodation in Waldhäuser, Neuschönau with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Sigis Waldhaus se nachází ve městě Neuschönau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldstraße

10

Ferienwohnung Waldstraße

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Waldstraße. Set in Waldsassen, Ferienwohnung Waldstraße offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Waldstraße se nachází ve městě Waldsassen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Marktheidenfeld

10

FeWo Marktheidenfeld

Ubytování (Prázdninový dům) FeWo Marktheidenfeld. FeWo Marktheidenfeld is located in Marktheidenfeld and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování FeWo Marktheidenfeld se nachází ve městě Marktheidenfeld (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Natterer - FeWo 1

10

Gästehaus Natterer - FeWo 1

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Natterer - FeWo 1. Gästehaus Natterer - FeWo 1 is situated in Momlingen. The accommodation is 45 km from Offenbach. Ubytování Gästehaus Natterer - FeWo 1 se nachází ve městě Momlingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Max

10

Ferienwohnung Max

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Max. Set in Nesselwang, 1.7 km from Alpspitz-Kombibahn II and 1. Ubytování Ferienwohnung Max se nachází ve městě Nesselwang (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Freißl

10

Ferienwohnung Freißl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Freißl. Situated in Rottenbuch, this apartment is 27 km from Garmisch-Partenkirchen. The property features views of the mountain is 47 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Ferienwohnung Freißl se nachází ve městě Rottenbuch (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Arberblick

10

Ferienwohnung Arberblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Arberblick. Set in Lam in the Bavaria region, Ferienwohnung Arberblick has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Arberblick se nachází ve městě Lam (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pia Fewo Günzburg

10

Pia Fewo Günzburg

Ubytování (Apartmán) Pia Fewo Günzburg. Located in Günzburg in the Bavaria region, Pia Fewo Günzburg has a terrace and garden views. Ubytování Pia Fewo Günzburg se nachází ve městě Günzburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spatzenhof

10

Spatzenhof

Ubytování (Apartmán) Spatzenhof. Situated in Weiltingen in the Bavaria region, Spatzenhof has a balcony. Ubytování Spatzenhof se nachází ve městě Hotely v destinaci Weiltingen (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Aurora - [#93249]

10

FeWo Aurora - [#93249]

Ubytování (Apartmán) FeWo Aurora - [#93249]. Offering a terrace and mountain view, FeWo Aurora - [#93249] is set in Schwangau, 1 km from Neuschwanstein Castle and 2.6 km from Royal Crystal Spa. Ubytování FeWo Aurora - [#93249] se nachází ve městě Schwangau (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Drexlerhof

10

Ferienwohnung Drexlerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Drexlerhof. Ferienwohnung Drexlerhof is situated in Eixendorf and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Drexlerhof se nachází ve městě Eixendorf (Německo - Bavorsko).

Gemütliches Gästehaus!

10

Gemütliches Gästehaus!

Ubytování (Penzion) Gemütliches Gästehaus!. Located in Waldkraiburg, Gemütliches Gästehaus! features a garden and a terrace. Ubytování Gemütliches Gästehaus! se nachází ve městě Waldkraiburg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Harmonie

10

Haus Harmonie

Ubytování (Apartmán) Haus Harmonie. Haus Harmonie is situated in Waidhaus and offers a terrace. The property features garden views and is 8 km from Rozvadov. Ubytování Haus Harmonie se nachází ve městě Waidhaus (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus der 5 Kontinente

10

Haus der 5 Kontinente

Ubytování (Apartmány) Haus der 5 Kontinente. Located in Böbrach, 31 km from Deggendorf, Haus der 5 Kontinente provides a shared lounge and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Haus der 5 Kontinente se nachází ve městě Böbrach (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Krause

10

Ferienwohnung Krause

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krause. Offering free Wi-Fi and a furnished terrace, Ferienwohnung Krause is a stylish self-catering apartment in Oberammergau. Ubytování Ferienwohnung Krause se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus 33

10

Ferienhaus 33

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus 33. Situated in Kinding in the Bavaria region, Ferienhaus 33 has a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus 33 se nachází ve městě Kinding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Lodge

10

Alpin Lodge

Ubytování (Apartmán) Alpin Lodge. Offering garden views, Alpin Lodge is an accommodation located in Oberstdorf, 1.2 km from Erdinger Arena and 600 metres from Nebelhornbahn Sektion I. Ubytování Alpin Lodge se nachází ve městě Oberstdorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergelemente im Hochwald

10

Bergelemente im Hochwald

Ubytování (Apartmán) Bergelemente im Hochwald. Featuring garden views, Bergelemente im Hochwald features accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Konigssee. Ubytování Bergelemente im Hochwald se nachází ve městě Schönau am Königssee (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenblick Hörnle

10

Alpenblick Hörnle

Ubytování (Apartmán) Alpenblick Hörnle. Located 800 metres from Hörnlebahn in Bad Kohlgrub, this apartment features great views of the surrounding areas and a garden with a barbecue. Ubytování Alpenblick Hörnle se nachází ve městě Bad Kohlgrub (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spittlhof

10

Spittlhof

Ubytování (Prázdninový dům) Spittlhof. Spittlhof is located in Prichsenstadt and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Spittlhof se nachází ve městě Prichsenstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zweitwohnsitz

10

Ferienwohnung Zweitwohnsitz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zweitwohnsitz. Situated in Ebermannstadt in the Bavaria region, Ferienwohnung Zweitwohnsitz features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Zweitwohnsitz se nachází ve městě Ebermannstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hubertus

10

Ferienwohnung Hubertus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubertus. Situated in Bischofsmais in the Bavaria region, Ferienwohnung Hubertus has a balcony. Ubytování Ferienwohnung Hubertus se nachází ve městě Bischofsmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Vorderpommer

10

Beim Vorderpommer

Ubytování (Apartmány) Beim Vorderpommer. Set in Inzell in the Bavaria region and Max Aicher Arena reachable within 4 km, Beim Vorderpommer offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Beim Vorderpommer se nachází ve městě Inzell (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Richter

10

Ferienwohnung Richter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Richter. Featuring garden views, Ferienwohnung Richter provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 3.1 km from Sesselbahn. Ubytování Ferienwohnung Richter se nachází ve městě Rettenberg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steffan

10

Ferienwohnung Steffan

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steffan. Set in Weißenstadt in the Bavaria region, Ferienwohnung Steffan has a terrace. Ubytování Ferienwohnung Steffan se nachází ve městě Weißenstadt (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anno 1499

10

Anno 1499

Ubytování (Prázdninový dům) Anno 1499. Housed in a 15th-century building, Anno 1499 is located in Rothenburg ob der Tauber, just 700 metres from Rothenburg Christmas Market. Ubytování Anno 1499 se nachází ve městě Rothenburg ob der Tauber (Německo - Bavorsko).

Fewo Schönes Ammertal

10

Fewo Schönes Ammertal

Ubytování (Apartmány) Fewo Schönes Ammertal. Offering garden views, a spa and wellness centre and free WiFi, Fewo Schönes Ammertal offers accommodation ideally located in Oberammergau, within a short... Ubytování Fewo Schönes Ammertal se nachází ve městě Oberammergau (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo-TS / Das Loft zum Wohlfühlen

10

Fewo-TS / Das Loft zum Wohlfühlen

Ubytování (Apartmán) Fewo-TS / Das Loft zum Wohlfühlen. Located in Traunstein in the Bavaria region, Fewo-TS / Das Loft zum Wohlfühlen features a balcony. Ubytování Fewo-TS / Das Loft zum Wohlfühlen se nachází ve městě Traunstein (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung „Alte Mühle“

10

Ferienwohnung „Alte Mühle“

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung „Alte Mühle“. Set in Bad Rodach, 34 km from Masserberg, Ferienwohnung „Alte Mühle“ offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung „Alte Mühle“ se nachází ve městě Bad Rodach (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergfreud

10

Ferienwohnung Bergfreud

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergfreud. Located in Bayersoien in the Bavaria region, Ferienwohnung Bergfreud features a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Bergfreud se nachází ve městě (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub beim Filmemacher Thomas Junker

10

Urlaub beim Filmemacher Thomas Junker

Ubytování (Apartmán) Urlaub beim Filmemacher Thomas Junker. Urlaub beim Filmemacher offers accommodation in Ruhpolding, 6 km from Chiemgau-Arena and 3.4 km from Unternberglift. Ubytování Urlaub beim Filmemacher Thomas Junker se nachází ve městě Ruhpolding (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schanzenblick

9,9

Ferienwohnung Schanzenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schanzenblick. Ferienwohnung Schanzenblick is situated in Oberstdorf, 50 metres from Erdinger Arena, 800 metres from Nebelhornbahn Sektion I, as well as 1 km from... Ubytování Ferienwohnung Schanzenblick se nachází ve městě Oberstdorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Kneipp-Park

9,9

Ferienwohnung am Kneipp-Park

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Kneipp-Park. Ferienwohnung am Kneipp-Park is located in Scheidegg and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung am Kneipp-Park se nachází ve městě Scheidegg (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Edelsfeld

9,9

Ferienwohnung Edelsfeld

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Edelsfeld. Ferienwohnung Edelsfeld is located in Edelsfeld. The accommodation is 10 km from Königstein in der Oberpfalz, and guests benefit from complimentary WiFi... Ubytování Ferienwohnung Edelsfeld se nachází ve městě Edelsfeld (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Martina

9,9

Ferienwohnungen Martina

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Martina. Situated in Windorf, 34 km from Bad Birnbach, Ferienwohnungen Martina features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Martina se nachází ve městě Windorf (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO 1 am Fischerweg 10

9,9

FEWO 1 am Fischerweg 10

Ubytování (Apartmán) FEWO 1 am Fischerweg 10. FEWO 1 am Fischerweg 10 is located in Bodenmais, 1.8 km from Silberberg-Sesselbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování FEWO 1 am Fischerweg 10 se nachází ve městě Bodenmais (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen und Gästezimmer Herrmann

9,9

Ferienwohnungen und Gästezimmer Herrmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen und Gästezimmer Herrmann. These family-run apartments are set in forest countryside in Steinbach, 100 metres from the Rennsteig hiking trail. Ubytování Ferienwohnungen und Gästezimmer Herrmann se nachází ve městě Steinbach am Wald (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal

9,9

Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal. Set in Kelheim, 18 km from Bad Abbach, Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal offers a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen am historischen Ludwigskanal se nachází ve městě Kelheim (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Dürrlehen

9,9

Ferienwohnungen Dürrlehen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Dürrlehen. Offering a garden and a restaurant, Ferienwohnungen Dürrlehen offers pet-friendly accommodation in Berchtesgaden. The Eagle's Nest is 7 km away. Ubytování Ferienwohnungen Dürrlehen se nachází ve městě Berchtesgaden (Německo - Bavorsko).

Ferienwohnung Hoherting

9,9

Ferienwohnung Hoherting

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hoherting. Featuring garden views, Ferienwohnung Hoherting features accommodation with a balcony and a kettle, around 11 km from Herrenchiemsee. Ubytování Ferienwohnung Hoherting se nachází ve městě Prien am Chiemsee (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Karola

9,9

Ferienwohnung Karola

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Karola. Located in Bad Bocklet in the Bavaria region, Ferienwohnung Karola has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Karola se nachází ve městě Bad Bocklet (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus am Berger Moos

9,9

Gästehaus am Berger Moos

Ubytování (Apartmány) Gästehaus am Berger Moos. Set in Pfronten in the Bavaria region, Gästehaus am Berger Moos offers accommodation with free private parking. Ubytování Gästehaus am Berger Moos se nachází ve městě Pfronten (Německo - Bavorsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech německého regionu Bavorsko

Ubytování ve městech v německém regionu Bavorsko