Hledat

Ubytování

Porýní-Falc

Ubytování v německém regionu Porýní-Falc, Německo

Destinace Porýní-Falc, Německo se nachází na území země Německo. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6209 hotelů a ubytování v regionu Porýní-Falc, Německo.

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Porýní-Falc

Nejlepší ubytování v hotelech v německém regionu Porýní-Falc

Ferienwohnung Wilhelmshof Sinzig - [#119942]

10

Ferienwohnung Wilhelmshof Sinzig - [#119942]

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wilhelmshof Sinzig - [#119942]. Situated in Sinzig, Ferienwohnung Wilhelmshof Sinzig - [#119942] features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Wilhelmshof Sinzig - [#119942] se nachází ve městě Sinzig (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Spiaggia - Gästehaus Kön

10

Fewo Spiaggia - Gästehaus Kön

Ubytování (Apartmán) Fewo Spiaggia - Gästehaus Kön. Fewo Spiaggia - Gästehaus Kön is set in Zeltingen-Rachtig and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Fewo Spiaggia - Gästehaus Kön se nachází ve městě Zeltingen-Rachtig (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorettablick

10

Lorettablick

Ubytování (Apartmán) Lorettablick. Located in Sonnenberg-Winnenberg in the Rhineland-Palatinate region, Lorettablick has a balcony and river views. Ubytování Lorettablick se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sayntalblick

10

Ferienwohnung Sayntalblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sayntalblick. Ferienwohnung Sayntalblick is set in Caan and offers a terrace. The apartment features garden views and is 48 km from Boppard. Ubytování Ferienwohnung Sayntalblick se nachází ve městě Caan (Německo - Porýní-Falc).

FEWO Traut

10

FEWO Traut

Ubytování (Apartmán) FEWO Traut. FEWO Traut is situated in Wittlich and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování FEWO Traut se nachází ve městě Altrich (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Esser

10

Apartment Esser

Ubytování (Apartmán) Apartment Esser. Situated in Kottenborn in the Rhineland-Palatinate region, Apartment Esser features a garden. Ubytování Apartment Esser se nachází ve městě Kottenborn (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Zum Weinberg

10

Ferienwohnung Zum Weinberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zum Weinberg. Set in Großkarlbach in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Zum Weinberg has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Zum Weinberg se nachází ve městě Großkarlbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nürburgring Apartment

10

Nürburgring Apartment

Ubytování (Apartmán) Nürburgring Apartment. Nürburgring Apartment is quietly located just 800 metres from Adenau town centre. Ubytování Nürburgring Apartment se nachází ve městě Adenau (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moselapart

10

Moselapart

Ubytování (Apartmány) Moselapart. Moselapart offers modern apartments located in the centre of Cochem, directly on the banks of the Moselle River. Ubytování Moselapart se nachází ve městě Cochem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed n Riesling

10

Bed n Riesling

Ubytování (Apartmán) Bed n Riesling. Located in Forst in the Rhineland-Palatinate region, Bed n Riesling has a terrace and garden views. Ubytování Bed n Riesling se nachází ve městě Forst (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung an der Lay Wohnung 2

10

Ferienwohnung an der Lay Wohnung 2

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung an der Lay Wohnung 2. Ferienwohnung an der Lay Wohnung 2 is situated in Bach. Ubytování Ferienwohnung an der Lay Wohnung 2 se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalverkamp Ferienwohnung

10

Kalverkamp Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Kalverkamp Ferienwohnung. Situated in Lieser in the Rhineland-Palatinate region, Kalverkamp Ferienwohnung has a terrace and mountain views. Ubytování Kalverkamp Ferienwohnung se nachází ve městě Lieser (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schüller

9,9

Ferienwohnung Schüller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schüller. Ferienwohnung Schüller is set in Ernst and offers a bar. Ubytování Ferienwohnung Schüller se nachází ve městě Ernst (Německo - Porýní-Falc).

Ferienwohnung Riesling

9,9

Ferienwohnung Riesling

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Riesling. Located in Bruttig-Fankel, this apartment features a balcony. The property is 36 km from Koblenz and free private parking is offered. Ubytování Ferienwohnung Riesling se nachází ve městě Bruttig-Fankel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Elisabeth

9,9

Ferienwohnung Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Elisabeth. Set in Mosbruch in the Rhineland-Palatinate region, Ferienwohnung Elisabeth has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Elisabeth se nachází ve městě Hotely v destinaci Mosbruch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Jutta u. Andreas Arenz

9,9

Ferienwohnung Jutta u. Andreas Arenz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jutta u. Andreas Arenz. Set in Minderlittgen, Ferienwohnung Jutta u. Andreas Arenz offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Jutta u. Andreas Arenz se nachází ve městě Minderlittgen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Haus Am Markt

9,9

Das Haus Am Markt

Ubytování (Apartmány) Das Haus Am Markt. Offering city views, Das Haus Am Markt in Traben-Trarbach offers accommodation, a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Das Haus Am Markt se nachází ve městě Traben-Trarbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Flaumbach

9,9

Ferienhaus am Flaumbach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Flaumbach. Ferienhaus am Flaumbach is situated in Blankenrath and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ferienhaus am Flaumbach se nachází ve městě Blankenrath (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elisa - Das Ferienhaus zum Wohlfühlen

9,9

Casa Elisa - Das Ferienhaus zum Wohlfühlen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elisa - Das Ferienhaus zum Wohlfühlen. Located in the Bernkastel district in Bernkastel-Kues, Casa Elisa - Das Ferienhaus zum Wohlfühlen provides an equipped accommodation with a patio and free... Ubytování Casa Elisa - Das Ferienhaus zum Wohlfühlen se nachází ve městě Bernkastel-Kues (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stiftsherrenhaus

9,9

Stiftsherrenhaus

Ubytování (Apartmán) Stiftsherrenhaus. Stiftsherrenhaus is set in Münstermaifeld and offers a restaurant. The accommodation is 27 km from Boppard. Ubytování Stiftsherrenhaus se nachází ve městě Münstermaifeld (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eifelglück

9,9

Eifelglück

Ubytování (Apartmán) Eifelglück. Set 48 km from Trier and 32 km from Bernkastel-Kues, Eifelglück offers accommodation in Schalkenmehren. Guests benefit from a furnished terrace. Ubytování Eifelglück se nachází ve městě Schalkenmehren (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Weingut Weinhaus Rebstock

9,9

Altes Weingut Weinhaus Rebstock

Ubytování (Apartmány) Altes Weingut Weinhaus Rebstock. Altes Weingut Weinhaus Rebstock features accommodation in Winningen with free WiFi and mountain views. Ubytování Altes Weingut Weinhaus Rebstock se nachází ve městě Winningen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuschel

9,9

Kuschel

Ubytování (Apartmán) Kuschel. Located in Konz in the Rhineland-Palatinate region, Kuschel has a terrace. Ubytování Kuschel se nachází ve městě Konz (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lowe

9,9

Haus Lowe

Ubytování (Apartmány) Haus Lowe. Haus Lowe is a self-catering accommodation located in Senheim. Free WiFi access is available throughout the property. Ubytování Haus Lowe se nachází ve městě Senheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-Doerr 100 m² + 1500m² Garten

9,9

Villa-Doerr 100 m² + 1500m² Garten

Ubytování (Apartmán) Villa-Doerr 100 m² + 1500m² Garten. Villa-Doerr 100 m² + 1500m² Garten is set in Wörrstadt and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa-Doerr 100 m² + 1500m² Garten se nachází ve městě Wörrstadt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W.& M.Schattka

9,9

W.& M.Schattka

Ubytování (Apartmán) W.& M.Schattka. W.& M.Schattka is situated in Freilingen and offers a terrace. The property is 20 km from Montabaur, and complimentary private parking is offered. Ubytování W.& M.Schattka se nachází ve městě Freilingen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartment im Augustinus Park

9,9

Ferienapartment im Augustinus Park

Ubytování (Apartmán) Ferienapartment im Augustinus Park. Situated in Trier, within 1.4 km of University of Trier and 5 km of Rheinisches Landesmuseum Trier, Ferienapartment im Augustinus Park offers accommodation... Ubytování Ferienapartment im Augustinus Park se nachází ve městě Trevír (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Maifeld

9,9

Im Maifeld

Ubytování (Apartmán) Im Maifeld. Situated in Kalt in the Rhineland-Palatinate region, Im Maifeld has a terrace and garden views. Ubytování Im Maifeld se nachází ve městě Kaltenborn (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akzent

9,9

Akzent

Ubytování (Apartmán) Akzent. Akzent is situated in Zell an der Mosel and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Akzent se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Steuer

9,9

Fewo Steuer

Ubytování (Apartmán) Fewo Steuer. Situated in Traben-Trarbach in the Rhineland-Palatinate region, Fewo Steuer has a balcony and river views. Ubytování Fewo Steuer se nachází ve městě (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Udo und Stefani Laux

9,9

Ferienwohnung Udo und Stefani Laux

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Udo und Stefani Laux. This family-run holiday apartment enjoys a peaceful setting in the village of Berg. It offers spacious accommodation with a balcony overlooking the garden. Ubytování Ferienwohnung Udo und Stefani Laux se nachází ve městě Bad Bergzabern (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zum Holzwurm

9,9

Gasthaus zum Holzwurm

Ubytování (Hotel) Gasthaus zum Holzwurm. Situated in Gransdorf, Gasthaus zum Holzwurm offers a restaurant. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gasthaus zum Holzwurm se nachází ve městě Hotely v destinaci Gransdorf (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Grenzwald

9,9

Am Grenzwald

Ubytování (Apartmán) Am Grenzwald. Boasting a garden and a terrace, Am Grenzwald features accommodation in Eppenbrunn with free WiFi and garden views. Ubytování Am Grenzwald se nachází ve městě Eppenbrunn (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Im Berggarten"

9,9

Ferienwohnung "Im Berggarten"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Im Berggarten". Set in Strotzbüsch, Ferienwohnung "Im Berggarten" offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung "Im Berggarten" se nachází ve městě Strotzbüsch (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zenzen

9,9

Ferienwohnung Zenzen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zenzen. Ferienwohnung Zenzen in Adenau/Leimbach offers self-catering accommodation 6 km from the north bend of the famous Nürburgring race track. Ubytování Ferienwohnung Zenzen se nachází ve městě Leimbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Petershof

9,9

St. Petershof

Ubytování (Apartmán) St. Petershof. St. Petershof is situated in Winningen. The apartment has garden views and is 33 km from Boppard. Ubytování St. Petershof se nachází ve městě Winningen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "La Maisonannette"

9,9

Ferienwohnung "La Maisonannette"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "La Maisonannette". Ferienwohnung "La Maisonannette" is situated in Vinningen and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung "La Maisonannette" se nachází ve městě Vinningen (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Am Bruttiger Moselsteig

9,9

Ferienwohnungen Am Bruttiger Moselsteig

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Am Bruttiger Moselsteig. The 4-star Ferienwohnungen Am Bruttiger Moselsteig is located in the town of Bruttig-Fankel, just 200 metres from the Moselle River. Ubytování Ferienwohnungen Am Bruttiger Moselsteig se nachází ve městě Bruttig-Fankel (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brillant am Nationalpark Hunsrück-Hochwald

9,9

Ferienwohnung Brillant am Nationalpark Hunsrück-Hochwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brillant am Nationalpark Hunsrück-Hochwald. Set 44 km from Trier and 23 km from Bernkastel-Kues, Ferienwohnung Brillant am Nationalpark Hunsrück-Hochwald offers accommodation in Hettenrodt. Ubytování Ferienwohnung Brillant am Nationalpark Hunsrück-Hochwald se nachází ve městě Hettenrodt (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Maja

9,9

Ferienhaus Maja

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Maja. Ferienhaus Maja is located in Cochem. The accommodation is 1. Ubytování Ferienhaus Maja se nachází ve městě Cochem (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Fluss. Baubiologisch renoviert.

9,9

Ferienhaus am Fluss. Baubiologisch renoviert.

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Fluss. Baubiologisch renoviert.. Offering free WiFi and mountain views, Ferienhaus am Fluss. Baubiologisch renoviert. Is an accommodation situated in Bad Kreuznach. Ubytování Ferienhaus am Fluss. Baubiologisch renoviert. se nachází ve městě Bad Kreuznach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dobias

9,9

Ferienhaus Dobias

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Dobias. Located in Kelberg in the Rhineland-Palatinate region, Ferienhaus Dobias features a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus Dobias se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Sterne Ferienhaus "Zum Weiher"

9,9

4 Sterne Ferienhaus "Zum Weiher"

Ubytování (Prázdninový dům) 4 Sterne Ferienhaus "Zum Weiher". Set in Allenbach in the Rhineland-Palatinate region, 4 Sterne Ferienhaus "Zum Weiher" has a patio and garden views. Ubytování 4 Sterne Ferienhaus "Zum Weiher" se nachází ve městě Allenbach (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NringRooms Exit-Breidscheid

9,9

NringRooms Exit-Breidscheid

Ubytování (Aparthotel) NringRooms Exit-Breidscheid. Set in Adenau, NringRooms Exit-Breidscheid offers accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování NringRooms Exit-Breidscheid se nachází ve městě Adenau (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schwedenkreuz

9,9

Pension Schwedenkreuz

Ubytování (Penzion) Pension Schwedenkreuz. Set in Reimerath, Pension Schwedenkreuz has a terrace. Ubytování Pension Schwedenkreuz se nachází ve městě Reimerath (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alter Winzerhof

9,9

Alter Winzerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Alter Winzerhof. Alter Winzerhof is located in Hatzenport and offers free bikes and a terrace. Ubytování Alter Winzerhof se nachází ve městě Hatzenport (Německo - Porýní-Falc).

Wellness-Ferienhaus Eifel Feeling

9,9

Wellness-Ferienhaus Eifel Feeling

Ubytování (Apartmány) Wellness-Ferienhaus Eifel Feeling. Located in Gillenbeuren, Wellness-Ferienhaus Eifel Feeling is a 15-minute drive from Cochem. Ubytování Wellness-Ferienhaus Eifel Feeling se nachází ve městě Gillenbeuren (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sylvia

9,9

Gästehaus Sylvia

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sylvia. Located in Kelberg, 40 km from Bad Bertrich, Gästehaus Sylvia provides a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Sylvia se nachází ve městě Kelberg (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Korretsberg

9,9

Ferienwohnung Am Korretsberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Korretsberg. A beautiful garden and countryside surround this two-bedroom, self-catering property located in Kruft. Ubytování Ferienwohnung Am Korretsberg se nachází ve městě Kruft (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung 1 im Kirschblütenhof

9,9

Wohnung 1 im Kirschblütenhof

Ubytování (Apartmán) Wohnung 1 im Kirschblütenhof. Wohnung 1 im Kirschblütenhof is situated in Ingelheim am Rhein. Ubytování Wohnung 1 im Kirschblütenhof se nachází ve městě Ingelheim am Rhein (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grüne Oase

9,9

Grüne Oase

Ubytování (Apartmán) Grüne Oase. Grüne Oase is located in Hargesheim. The accommodation is 26 km from Rüdesheim am Rhein, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Grüne Oase se nachází ve městě Hargesheim (Německo - Porýní-Falc). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech německého regionu Porýní-Falc

Ubytování ve městech v německém regionu Porýní-Falc